banner1320

Erdoğan: Muhtarlarımızı üzen beni de üzer

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Muhtarlarımızı üzen beni de üzer" dedi.

Erdoğan: Muhtarlarımızı üzen beni de üzer
banner1314

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki Sergi Salonu'nda düzenlenen 49. Muhtarlar Toplantısı'nda konuşuyor

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Hep söylediğim gibi muhtarlarımızı üzen bizi de üzer. Bu toplantılar başladığından beri pek çok soruna çözüm bulduk. Kurduğumuz sistemler muhtarlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya en üst düzeyden çalışıyoruz.

"BEN SENİN CUMHURBAŞKANIN OLMAYA MERAKLI DEĞİLİM"

Ana muhalefetin başındaki zat 'Benim cumhurbaşkanım değilsin' diyor. Bay Kemal ben senin cumhurbaşkanın olmaya meraklı değilim ben milletimin cumhurbaşkanıyım. Sen yüzde 52.6'ya ihanet edemezsin. Bugüne kadar ettiğin için de bir yaraya merhem olamadın. 31 Mart'ta olamayacaksın. Teröristlerle el ele yürüyene benim milletim yürü demez.

"NEDEN CUMHURBAŞKANI ADAYI OLMADIN?"

Bay Kemal neden cumhurbaşkanı adayı olmadın? Genel başkan olduğun halde çıkmadın. Bu mesele siyaseti anlama, halkıyla diyalog kurma meseledir. Son seçimlerde 26 milyon 330 bin vatandaşımızın koyduğu iradeyi meşru görmediğine göre bu zatın kafasında başka bir demokrasi tarifi bulunuyor. Onun için işte adamlarına 'dökülün sokaklara' diyor. Ama 15 Temmuz gecesinde de tankların arasından geçip Bakırköy Belediyesi'ne sığınıyor. O geceyi kahvesini yudumlayarak geçiriyor. Biz tankın önünde dururuz, darbeleri 16 saatte bitiririz.

"İSTİKLAL MARŞIMIZI BİLE CHP DEĞİŞTİRME YOLUNA GİTTİ"

1946 seçimlerindeki açık oy-gizli tasnif uygulaması, CHP'nin demokrasi tarifidir.  Dünyada demokrasinin tam anlamıyla uygulandığı az sayıdaki ülkeden biriyiz. Milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy'u rahmetle ve şükranla anıyorum. Allah bu millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmasın. Bu güzel İstiklal Marşımızı bile CHP değiştirme yoluna gitti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300