banner1579

banner1584

banner1526

banner1499

banner1496

banner1324

banner1581

En yakınlarını sildi

Eşi Okan Kurt'un ardından koronavirüse yakalanan Demet Akalın, hastalığı yenmesinin ardından ekranlara döndü. Şarkıcı, yaşadığı süreçten bahsederken en yakınlarını sildiğini söyledi.

Genel 22.02.2021, 12:58
73
En yakınlarını sildi

En yakınlarını sildi Eşi Okan Kurt'un ardından koronavirüse yakalanan Demet Akalın, hastalığı yenmesinin ardından ekranlara döndü. Şarkıcı, yaşadığı süreçten bahsederken en yakınlarını sildiğini söyledi.

 
Eski eşi Okan Kurt ve kızı Hira ile birlikte gittiği Uludağ tatilinin ardından koronavirüse yakalanan Demet Akalın, bir süredir karantinadaydı. İzolasyon süreci biten ve hastalığı yenen ünlü şarkıcı, bugün ekranlara geri döndü.
Meslektaşı ve yakın dostu Alişan ile Star TV ekranlarında program sunan Demet Akalın, yaşadığı süreç hakkında konuştu.


"TAMAMEN KADERSİZLİK" 
Akalın, "Okan, Uludağ'da çok küçük bir oyun odasında maskesiz şekilde oyun oynuyordu. 'Burada kapmazsam başka bir yerden kapmam' dedi. Ben zaten kayarken bile maskemi taktım. Tamamen kadersizlik diye düşünüyorum" dedi.

Şarkıcı, "Okan'ın oyun oynadığı yerdekiler bizi '1 hafta sonra hastanede yatıyoruz' diye aradı. Sinirlerim bozuldu onu duyunca, bu çok büyük bir vebal. Aşı olmadığım için de kendime kızgınım" diye konuştu.


"OKAN POZİTİF OLUNCA KENDİMİ HAZIRLADIM" 
Demet, "Okan sporcu olmasına rağmen biraz bu süreci ağır geçirdi. Zaten onun pozitif olduğunu duyunca kendimi hazırlamıştım, hemen C vitamini serumlarına başladım. Belki de o yüzden hafif atlattım" dedi.

"Bana Uludağ'a gitmeseydin' de diyebilirsiniz hatta istediğinizi yazın ama bu virüs illa ki sizi buluyor" ifadelerini kullanan Akalın, virüsün kendisine bulaşmasıyla ilgili de "Biz zaten Okan'la ayrı odalarda kalıyorduk o zaman da kızımız istediği için beraber yatmıştık" açıklamasını yaptı.

"EN YAKINIMDAKİLERİ BİLE SİLDİM" 
Hastalık sürecinde "En yakınımdakileri bile sildim" diyen Demet, "Destek olanlar çok oldu ama bana 'İşi bırakıyorsun dimi' diye mesajlar atıldı. Bu süreçte İrem Derici ve Tarkan gibi birçok ünlü arkadaşım aradı. İrem sayesinde her gün kelle paça içtim. Orhan Gencebay ve eşi Sevim Emre, bana bitkisel ilaçlar yolladı" şeklinde konuştu.
"Sırtımda bir ağrı vardı sanki kerpetenle bütün hücrelerimi çekiyorlardı. Öyle bir acı hissettim" diyerek yaşadıklarını anlatan Demet Akalın, "Karantinada beslenmeme dikkat ettim ve virüsler gitsin diye çok su içince kilo verdim. Şimdilerde tat alıyorum ama koku almıyorum. Tüm hastalara, herkese acil şifalar diliyorum" dedi.

AKILLARA ESRA BALAMİR GELDİ 
Öte yandan şarkıcının "En yakınlarımı bile sildim" sözü akıllara arkadaşı Esra Balamir ile birbirlerini takipten çıkarmaları ve ardından yaptıkları paylaşımları akıllara getirdi.

Yorumlar (0)