banner1579

banner1365

banner1334

banner1499

banner1525

banner1534

banner1581

En Moda Çorap ve Ayakkabı Kombinleri

Soğuktan korunmamızın yanı sıra, farklı stiller oluşturmamıza da yardımcı olan çoraplar; uygun ayakkabılar ile kombinlendiği takdirde; son derece şık ve modern bir tarza bürünmemizi sağlıyor. Farklı modelleri ile tarz kombinler elde etmemiz adına en önemli giyim parçaları arasında yer alan çoraplar; günlük stil için oluşturulan kombinlerde birçok kez yerini alıyor. Özellikle de Sonbahar ve Kış dönemlerinde; farklı ayakkabı modelleri ile kombinlenerek, tarz sahibi olmamıza olanak tanıyor.

Genel 03.02.2021, 16:43
1282
En Moda Çorap ve Ayakkabı Kombinleri

Çorap ve ayakkabı kombinleri arasından seçim yaparken; birbiri ile uyumlu ve birbirine ters düşmeyecek olan modellere yönelmeniz gerekiyor.

Önceki sezonlara oranla daha canlı ve daha renkli bir şekilde piyasada yerini alan bayan çorapları; biz kadınların ayakkabılarla birlikte en güzel kombinleri elde etmenize yardımcı olacak. Diz altı, uzun, kısa, diz üstü, ince çorap modellerinin yanı sıra; dantelli, puantiyeli, hayvan motifli, çizgili, desenli çoraplar da; ayakkabı ile çorap stili oluşturmak isteyen bayanların karşısına çıkıyor.

Çoraplar Sayesinde Farklılık Yaratabilirsiniz

Bayan çorap modelleri ile elde edeceğiniz farklı kombinler sayesinde, tarzınızın dışına çıkabilir ve daha farklı bir stile bürünebilirsiniz. Farklı modelleri ile piyasada yer alan çorapları; mevsimi de dikkate alarak, topuklu ayakkabılarla, sandaletlerle, spor ayakkabılarla kombin edebilirsiniz. Tabi oluşturacağınız kombinin; hangi mekana ve hangi konsepte göre ayarlanacağı da; seçilecek olan ayakkabı modeli ile doğru orantılı olacaktır.

Topuklu ayakkabı kombinleri içerisinde tercih edilecek olan çorap modeli şüphesiz ince çorap modelleridir. Zira kalın çoraplarla platform topuklular kombin edilemez, kalın çorapları ancak kış aylarında dizüstü çizmelerle kombinleyebilirsiniz. İnce, hatta bacakları ince gösteren yapıdaki bayan çorapları; topuklu ayakkabılar ile kombin edildiği zaman, bayanın daha alımlı ve cazibeli görünmesine yardımcı olacaktır. Çorap ve ayakkabı uyumu elde eden kadınların; dışarıdan bakıldığı zaman daha çekici ve daha modern bir duruşa kavuştukları görülüyor.

Çorap ve ayakkabı kombini yapacağınız esnada eğer diz altı çorapları tercih edecekseniz; sıradanlıktan uzak bir şekilde hareket edin. Düz ve sade modelleri bir kenara bırakın ve farklı motifleriyle, desenleriyle dikkat çeken hareketli tasarımları seçin. Aksi halde elde edeceğiniz kombinin hiçbir cazibesi kalmayacaktır. Bu arada kadınların en fazla tercih ettiği dizüstü çoraplara birçok farklı kombininizde yer verebilir, daha çok özel davetlerde, dizüstü çoraplı kombinleri tercih edebilirsiniz.

Yorumlar (0)