Hilas Otel

Çelik İnşaat

Ekmek bıçağıyla dehşet saçtı!

İstanbul'un Beşiktaş'ta bir kişi boşanma aşamasında olduğu eşiyle kavga ederken, kavgayı ayırmak isteyen esnaflara ekmek bıçağıyla tehditler savurdu. 

Ekmek bıçağıyla dehşet saçtı!
banner1314

İstanbul'un Beşiktaş ilçesi Akaretler Vişnezade Mahallesi'nde dün 13:50 sularında meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre kimliği tespit edilemeyen şahıs boşanma aşamasında olduğu eşiyle sokak ortasında tartışmaya başladı. Tartışma kısa süre içerisinde büyürken, çıklan arbedeye çevredekiler müdahele etti. Çiftin kavga ettiğini göre esnaflardan Yusuf Sümbül, olaya müdahele ederken şahsın, “bana karışma eşim” dediği iddia edildi. Sümbül'ün ise “Tamam eşin olabilir ama burada bu şekilde olmaz. Başka şekilde halledin” diyerek karşılık verdiği ve şahsın ardından eşiyle tartışmaya devam ettiği görüldü.

Ekmek bıçağını çıkardı

Olaydan 5 dakika sonra eline aldığı ekmek bıçağıyla Sümbül'ün iş yerine gelen şahıs, “Sen miydin bana artistlik yapan çık dışarı” ifadelerini kullandı. Sümbül ise, “Artistlik yapmadım sadece sizi ayırmaya çalıştım” dedi. Esnaf tam dışarıya çıkacağı esnada dışarıdan bir vatandaş işyerine girerek kapıyı saldırganın üzerine kapattı. Bunun üzerine arkasında sakladığı bıçağı eline alan şahsın cama vurarak ağır küfür ve hakaretler etmesinin ardından başka bir vatandaş araya girerek şahsı uzaklaştırdı. Tüm bu yaşananlar ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. 

“5 dakika sonra ger gelip bıçak çekti” 

Esnaf Yusuf Sümbül, “İşyerimin önünde telefonla konuşurken çiftin kavga ettiğini gördüm. O esnada insanlık gereği ayırmaya çalıştım. Önce erkek olan şahıs bana bakarak müdahale etmememi söyledi. Ben de cadde ortasında böyle şeyler yapmayın dedim. Dolayısıyla aralarında bir telefon alma-verme kavgası vardı. Ondan sonra çekip gittiler. Şahıs 5 dakika sonra işyerime hesap sormak için geri geldi. Ben de durumu anlattım. Beni dışarıya çekmeye çalıştı, tam o esnada bıçağı çıkarttı, ben de geri çekildim. Daha sonra esnaf arkadaşlar araya girdi ve şahıs uzaklaştırdı. Ben de olayın ardından karakola giderek suç duyurusunda bulundum” dedi. 

“Evime benim cenazem de gidebilirdi” 

Sümbül, “Güpegündüz biri en ufak bir şeyde sinirlenip de gelip birine bıçak çekiyor. O akşam evime benim cenazem de gidebilirdi. Çocuklarımı da görmeyebilirdim, öyle bir durumla karşı karşıya kaldım. İyi niyetinizin kurbanı oluyorsunuz. Buna duyarsız kalmakta ayrı bir durumdur. Duyarlı kaldığımızda ve ayırmaya çalıştığımızda olan tepkiyi görüyorsunuz” ifadelerini kullandı. 

Saldırıya uğrayan Sümbül, şahıstan şikayetçi olurken polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308