banner1571

banner1584

banner1526

banner1499

banner1496

banner1534

banner1581

Doktorlar küçük çocuğun midesinden çıkanlara inanamadı

Fenalaştığı için hastaneye kaldırılan ve 4 saatlik bir operasyon sonrasında iyileşen küçük çocuğun midesinden çıkanlar doktorları hayrete dğşr

Genel 09.02.2021, 10:51
383
Doktorlar küçük çocuğun midesinden çıkanlara inanamadı

Doktorlar küçük çocuğun midesinden çıkanlara inanamadı Fenalaştığı için hastaneye kaldırılan ve 4 saatlik bir operasyon sonrasında iyileşen küçük çocuğun midesinden çıkanlar doktorları hayrete dğşr

İngiltere'de yaşayan 12 yaşındaki bir çocuk, vücudunun dışarıdaki metalleri tutup tutamayacağını görmek için 54 adet mıknatıslı bilye yuttu.Hastaneye kaldırılan çocuğun midesindeki çok sayıda bilye 4 saatlik operasyonla çıkarıldı.

Great Manchester bölgesinde yaşayan 12 yaşındaki Rhiley Morrison isimli çocuk, midesindeki mıknatısların vücudunun dışarıdaki metalleri tutup tutamayacağını görmek için tehlikeli bir deney gerçekleştirdi.

Morrison, deney için 54 tane mıknatıslı bilyeyi yutunca, fenalaştı. Durumu farkeden aile tarafından hastaneye kaldırılan çocuğun midesinden 54 adet mıknatıslı bilye çıkarıldı. Morrison'un durumunun iyi olduğunu belirten doktorlar, "Hayati bir tehlikeyi atlattı. Mıknatıslı bilyelerin ağırlığı başka ölümcül hastalıklara da neden olabilirdi. Mucizevi bir şekilde hayatta olması son derece önemli bir durum" diye konuştu.

Yorumlar (0)