banner1571

banner1567

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Dev altın keşfinin ardından Gübretaş'ta dikkat çeken değişim

Kuruma ait maden sahasında 3,5 milyon onsluk altın bulan Gübretaş, İşletmeler ve Yatırımlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Karaman'ın, Gübretaş Maden Yatırımları A.Ş. Genel Müdürü olarak görevlendirildiğini duyurdu.

Genel 22.12.2020, 20:42
361
Dev altın keşfinin ardından Gübretaş'ta dikkat çeken değişim

Dev altın keşfinin ardından Gübretaş'ta dikkat çeken değişim- Karadeniz'de keşfedilen doğal gaz rezervinin ardından bir müjde daha geldi. Tarım Kredi iştiraki olan Gübretaş'ın maden sahasında 3,5 milyon onsluk altın rezervi keşfedildi. Bu keşfin ardından Gübretaş'ta dikkat çeken bir değişim gerçekleşti.

ALTIN KEŞFİNİN ARDINDAN DİKKAT ÇEKEN DEĞİŞİM

Kurumda İşletmeler ve Yatırımlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan Mahmut Karaman, dev altın keşfinin ardından Gübretaş Maden Yatırımları A.Ş. Genel Müdürlüğü'ne atandı.
Gübretaş,'ın Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yer alan açıklamasında, "Şirketimizde İşletmeler ve Yatırımlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan Sayın Mahmut Karaman, 22 Aralık 2020 tarihi itibariyle bağlı ortaklığımız Gübretaş Maden Yatırımları A.Ş. Genel Müdürü olarak görevlendirilmiş olup, bugün itibariyle Şirketimizdeki görevinden ayrılmıştır." ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (0)