banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Denize uçmaktan son anda kurtuldu!

banner1357

Sahil yolu üzerinden seyrederken bir anda direksiyonun kontrlünü yitiren şoförün kullandığı araç, takla attı. Denize uçmaktan son anda kurtuldu.

Genel 13.02.2019, 08:15
Denize uçmaktan son anda kurtuldu!
banner1353
banner1375

23.30 saatlerinde, Tuzla Postahane Mahalesi, Cafer Sokak’ta meydana gelen kazada öne sürülenlere göre 34 TR 2785 plakalı otomobili ile sahil yolunda devam etmekte olan ismi öğrenilemeyen bir kadın sürücü henüz bilinmeyen bir sebeple direksiyon hakimiyetini yitirerek araçla yolun kenarında bulunan kumsala düşerek takla attı.


Otomobilin takla atmasının ardından araç içerisinde sıkışan vatandaşa ilk müdahale, çevredeki vatandaşlardan geldi. Araç içerisinde sıkışan sürücüyü kurtarmak için seferber olan vatandaşların çabaları cep telefonları tarafından da kaydedildi.

Görüntülerde, araç içerisinde sıkışan vatandaşı kurtarmak için çabalayanlar, kadın sürücünün otomobilden çıkartılması ve dengesini kaybederek yere düştüğü görülüyor.

Kaza esnasında kafe olduğunu ifade eden Sultan Öztekin, ”Biz kafede oturuyorduk, otomobil direksiyon hakimiyetini kaybederek takla attı ama hiçbir yara almadan kurtarıldı. Hemen ambulansa haber verildi, geldi ama hiç yara almadığı için bindirilmedi” dedi.

Takla atan otomobil vinç yardımı ile otoparka çekilirken, Polis ekipleri kaza ile alakalı soruşturma başlattı.

Yorumlar (0)