Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimi'ne doğru

BARTIN (AA) - AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, 21 Mayıs'ta Yüksek Seçim Kuruluna bildirilecek milletvekili adaylarına ilişkin, isim kim olursa olsun teşkilat olarak adayların yanında olacaklarını bildirdi. Kalaycı, yaptığı...

Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimi'ne doğru

BARTIN (AA) - AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, 21 Mayıs'ta Yüksek Seçim Kuruluna bildirilecek milletvekili adaylarına ilişkin, isim kim olursa olsun teşkilat olarak adayların yanında olacaklarını bildirdi.

Kalaycı, yaptığı yazılı açıklamada, 24 Haziran'da Cumhurbaşkanı Seçimi ile birlikte yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi öncesi partilerinde gözlerin, adayların Yüksek Seçim Kuruluna bildirileceği 21 Mayıs Pazartesi gününe çevrildiğini belirtti.

İlde yapılan temayülün ardından genel merkez tarafından da il genelinde anketler yapıldığını ve gerekli değerlendirmelerin ardından AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'n uygun gördüğü isimlerin, aday olarak açıklanacağını ifade eden Kalaycı, şunları kaydetti:

"Seçim döneminde 21 Mayıs Pazartesi günü 18 aday adayımızdan hangi isim milletvekili adayı olarak açıklanırsa açıklansın il teşkilatı olarak adaylarımızın yanında olacağız. Türkiyemizin ve Bartınımızın hizmetkarıyız. 24 Haziran seçimlerinin ülkemize, vatanımıza, partimize, adaylarımıza, mazlum ve mağdur coğrafyalara hayırlı uğurlu olmasını diliyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127

banner1148