Hilas Otel

Çelik İnşaat

Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne doğru

SAMSUN (AA) - AK Parti Samsun Milletvekili ve milletvekili adayı Orhan Kırcalı, Havza ilçesinde seçim çalışmasında bulundu. Kırcalı, partisinin seçim koordinasyon merkezinde partililerle buluştu. Esnaf ziyaretlerinde bulunan Kırcalı, Cumhurbaşkanı...

Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne doğru
banner1311

SAMSUN (AA) - AK Parti Samsun Milletvekili ve milletvekili adayı Orhan Kırcalı, Havza ilçesinde seçim çalışmasında bulundu.

Kırcalı, partisinin seçim koordinasyon merkezinde partililerle buluştu.

Esnaf ziyaretlerinde bulunan Kırcalı, Cumhurbaşkanı ile 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için destek istedi, vatandaşların bayramlarını kutladı.

Kırcalı, Havza Madeni İşler Esnaf Odasını da ziyaret ederek, oda Başkanı Cesur Şahin ile görüştü.

Cumhurbaşkanı ve genel başkanları Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı seçim beyannamesinde dengelerin yeniden şekillendiği dünyada daha özgür, güçlü ve müreffeh bir Türkiye'yi küresel ölçekte en ön sıralara taşıma iradelerinin ortaya konulduğunu anlatan Kırcalı, "Cumhurbaşkanımız, 'Dünya 5'ten büyüktür' diyerek tüm mazlumların adalet ve değişim talebinin, dünyadaki sessiz yığınların sesi olduğumuzu bir kez daha vurgulamıştır." dedi.

Kırcalı'ya ziyaretlerinde Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, AK Parti İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Muhammed Keskin eşlik etti.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300