banner1571

banner1585

banner1526

banner1588

banner1587

banner1324

banner1581

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan zincir marketlerle ilgili sert açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, zincir marketlerin aşırı fiyat artışını durdurmak için Tarım Kredi Marketlerin sayısını çoğaltma talimatı verdiğini belirterek, "Siz piyasayı yağmalarsanız kusura bakmayın bu adımları atacağız" dedi.

Genel 24.02.2021, 21:06
607
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan zincir marketlerle ilgili sert açıklama

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan zincir marketlerle ilgili sert açıklama: Bu adımları atacağız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, zincir marketlerin aşırı fiyat artışını durdurmak için Tarım Kredi Marketlerin sayısını çoğaltma talimatı verdiğini belirterek, "Siz piyasayı yağmalarsanız kusura bakmayın bu adımları atacağız" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup toplantısında zincir marketleri çok sert sözlerle uyardı. Tarım Kredi Kooperatifi sayısını 500'e çıkarma talimatı verdiğini belirten Erdoğan, "Tarım Kredi'nin marketleri ile zincir marketlerin yüksek fiyatlarla vatandaşımızı sömürdüğü noktada bizim piyasayı balansa etmemiz gerekiyor" dedi.

Erdoğan'ın açıklamasından öne çıkan satır başları şöyle;

Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinin sayısını 500'e çıkarma talimatı verdim.

Tarım Kredi'nin marketleri ile zincir marketlerin yüksek fiyatlarla vatandaşımızı sömürdüğü noktada bizim piyasayı balansa etmemiz gerekiyor.

500, 1000 ve gerekirse daha çok bu sayıyı artıracağız. Efendim neymiş devlet bu işlerde bulunmazmış.

Siz piyasayı yağmalarsanız kusura bakmayın bu adımları atacağız.

Yorumlar (0)