banner1518

banner1577

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

Cinsel saldırı sonrası evin ortasında...

İstanbul Anadolu Yakası'nda elektrik sayaçlarını kontrol bahanesiyle eve giren görevli, iddiaya göre genç kadına cinsel saldırıda bulundu. Kadın bıçak çekince, saldırganın evin ortasında mastürbasyon yaptığı iddia edildi.

Son Dakika 04.05.2017, 14:16
3562
Cinsel saldırı sonrası evin ortasında...

İstanbul Anadolu Yakası’nda elektrik sayaçlarını kontrol etme bahanesiyle bir eve giren elektrik firması çalışanı evde yalnız olan E. T.’ye cinsel saldırıda bulundu. E.T.’nin karşı koymasıyla evin ortasında pantolonunu indiren ve mastürbasyon yapan görevli O.Ü. çıkarıldığı savcılık tarafından serbest bırakıldı. O.Ü.’nün daha önceden de “cinsel taciz”, “kasten yaralama” ve “konut dokunulmazlığını ihlal” gibi çeşitli suçlardan kaydının olduğu öğrenildi.


 
ÇALIŞANLARI İÇERİ ALMAK İSTEMEDİ AMA...

İstanbul’un göbeğinde akılalmaz bir olayın yaşandığı ortaya çıktı. Hürriyet'ten Damla Güler'in haberine göre 22 Nisan 2017 günü büyük bir enerji dağıtım firması çalışanı olan 24 yaşındaki O.Ü. kaçak elektrik tespiti için bir arkadaşıyla Ataşehir’de yaşayan E.T.’nin evine gitti. O sırada evde yalnız olan E.T. çalışanları içeri almak istemedi ancak O.Ü doldurulması gereken evraklar olduğunu söyleyerek içeri girdi. İçeri girdiğinde genç kadına saldıran O.Ü., E.T.’nin kendisine karşı koymasının ardından pantolonunu indirerek T.’nin karşısında mastürbasyon yaptı. 
 
"MASTÜRBASYON YAPTI, HALININ ÜZERİNE BOŞALDI"

Olayın ardından hemen polisi arayan E.T. verdiği ifadede, gelen iki kişinin üzerinde enerji firmasına ait kıyafetler ve yakalarında tanıtım kartları olduğun söyledi. O.Ü.’nün kendisine saldırmasının ardından kendini korumak için eline bıçak aldığını ve bu sırada O.Ü.’nün kendisine, “Sakin ol bir şey olmayacak. Gel seninle cinsel birliktelik yaşayalım. Ne olur sana yalvarıyorum. Yapalım sonra çıkıp gideceğim” dediğini iddia etti.  O.Ü.’nün kendisinin karşısında fermuarını açarak cinsel organını teşhir ettiğini ve mastürbasyon yaptığını anlatan E.T. ifadesinde, “Halının üzerine boşaldı. Sonrasında fermuarını kapatıp evden çıkıp gitti” ifadelerini kullandı.

SPERM VE KAN ÖRNEKLERİ KARŞILAŞTIRILACAK

Eve gelen polis ekipleri halının üzerinden sperm örneğini incelenmesi üzere aldı. Aynı zamanda savcılık şüpheli O.Ü.’den kan örneği alınmasına ve evdeki spermle karşılaştırılarak, “Moleküler genetik inceleme” yapılmasına karar verdi. 

‘BANA KAHVE İKRAM ETTİ’

E.T.’nin ifadesinin ardından harekete geçen polis O.Ü.’yü gözaltına aldı. Savcı karşısına çıkarılan O.Ü burada verdiği ifadede enerji firmasında çalıştığını ve sayaçları kontrol etmek için binaya girdiğini kabul etti. Evrakları kontrol ederken E.T.’nin kendisine kahve ve su ikram ettiğini söyleyen O.Ü., “İşimi bitirip binadan çıktım. Müştekinin dairesine girmedim. Görüşmemiz tamamen kapı ağzında oldu” dedi.  İMZA ŞARTI İLE SERBEST BIRAKILDI  O.Ü. ifadesinin ardından, haftada iki gün evine en yakın polis merkezine imza atmak şartıyla serbest bırakıldı. Öte yandan O.Ü.’nün, “cinsel taciz”, “konut dokunulmazlığını ihlal”, “kasten yaralama”, “tehdit”, “mala zarar verme” ve “hakaret” suçlarından kaydı olduğu öğrenildi.E.T.

Kaynak:Posta

Yorumlar (0)