banner1518

banner1365

banner1526

banner1571

banner1525

banner1324

Çay ağacı ne işe yarar ?

Çay ağacı ne işe yarar ? Çay ağacı yağı ciltteki sorunları gidermede yardımcı olan son zamanların en popüler yağı haline gelmiştir.  Çay ağacı yağı nedir? Çay ağacı yağı ne işe yarar? Çay ağacı yağı nerede satılır ?

Genel 26.11.2020, 23:01 15.01.2021, 21:56
230
Çay ağacı ne işe yarar ?

Çay ağacı yağı ciltteki sorunları gidermede yardımcı olan son zamanların en popüler yağı haline gelmiştir.  Çay ağacı yağı nedir? Çay ağacı yağı ne işe yarar? Çay ağacı yağı nerede satılır? Çay ağacı yağı nasıl kullanılır? Tüm detaylar haberimizde...

Doğanın eşsiz gücünü cildinizde hissetmek ve cilt sorunlarından hemen kurtulmak isteyenlere çözüm yolu olarak son zamanların en popüler yağı olan çay ağacı yağı oldu. Cilt sorunlarına anında nüfuz ederek çözüm bulmaya yardımcı çay ağacı yağı uçucu yağlar kategorisinde en üst sıralarda yer alıyor. Karma ve yağlı ciltler için kusursuz cilt sorunlarını sunan çay ağacı yağı antibakteriyel özellikleriyle tedavi imkanı sunuyor. 

ÇAY AĞACI YAĞI NEDİR? 

Çay ağacı yağı cilt sorunlarını tedavi etmede kullanılan iyileştirici etkisiyle son zamanlarda popüler olan antiseptik uçucu yağdır. Çok eski zamanlardan bu yana günümüze gelen çay ağacı yağı kemik ve eklem ağrıları, diş sorunları gibi bir çok hastalığa deva olarak bilinir. Son zamanlarda cilt sorunları için kullanılan çay ağacı yağı antimikrobiyal özellikleri nedeniyle tercih ediliyor. 

ÇAY AĞACI YAĞI NASIL KULLANILIR?

Cilt gözeneklerindeki tıkanıklarını gidermeye yardımcı çay ağacı yağı özellikle akne ve sivilce tedavisinde gençlerin tercihi oluyor. Ciltteki şişme ve tahrişleri iyileştirmeye yardımcı çay ağacı yağı nasıl kullanıılır? Bir çok kullanım alanı için üretilen farklı çeşitleri ayrı ayrı kullanım imkanı sunuyor. Esans olarak satılan yağ şekli, direkt cilte bulunan soruna yönelik uygulanabiliyor. Krem yada jel şeklinde satılan çay ağacı yağı akne ve sivilcelere özel uygulanıyor. Mantar merhemi olarak bilinen şekline getirmek için farklı uçucu yağlar ile karıştırışabilir ve özellikle tırnak sorunlarında tercih edilir. 

ÇAY AĞACI YAĞI NEREDE SATILIR?

Birçok kozmetik mağazasının yanısıra Farmasi çay ağacı yağı çok tercih edilen firmalar arasında. Aktarlar ve hatta marketlerde dahi bulunabilen çay ağacı yağının özellikle soğuk sıkım ve orijinal olması konusunda uzmanlar uyarıyor. Tüm kozmetik satıcıların sitelerinde,market ve aktar raflarında yerini alan çay ağacı yağını kullanmadan önce bir uzmana danışmakta fayda var. Sağlıklı günler...
 

Yorumlar (0)