banner1579

banner1567

banner1575

banner1499

banner1496

banner1324

banner1581

Canlı yayında cinayeti itiraf etmişti! Türkiye'nin konuştuğu olayda yeni gelişme

Mersin'in Anamur ilçesinde, muz serasında cesedi bulunan Ali Toprak'ı öldürdüğünü itiraf eden eşi Alime Toprak, adliyeye sevk edildi.

Genel 23.01.2021, 21:18
251
Canlı yayında cinayeti itiraf etmişti! Türkiye'nin konuştuğu olayda yeni gelişme

Canlı yayında cinayeti itiraf etmişti! Türkiye'nin konuştuğu olayda yeni gelişme Anamur ilçesinde, muz serasında cesedi bulunan Ali Toprak'ın ölümündeki sır perdesi aralandı. Ali Toprak'ın ölümünün ardındaki sır perdesini aralamak isteyen ailesi Müge Anlı'ya başvurdu. Müge Anlı’nın sorularını yanıtlayan Alime Toprak, diğer seraya gittiğini, döndüğünde ise ses gelmeyince içeri girdiğini o sırada eşi Ali Toprak’ın yerde yattığını söyledi. Ses vermediğini, kafasının kanadığını gördüğünü anlattı. Kendisinin o sırada bayıldığını belirtti. Her defasında diğer seraya gittiğini söyleyen Alime Toprak'ın gizli kamerada görülmemesi şüpheleri artırdı.

"BEN YAPMASAM O BENİ ÖLDÜRECEKTİ"

Müge Anlı'nın programında cinayeti itiraf eden ve eşinin üzerine yürüdüğünü belirten Alime Toprak, "Ben yapmasam o beni öldürecekti. Benim büyük oğlum hiç üzülmedi, babasından çok çekti" dedi.

ADLİYE'YE SEVK EDİLDİ

Cinayetin ardından gözaltına alınan Alime Toprak, emniyetteki işlemlerinin ardından ilk olarak olayın yaşandığı muz serasında savcı gözetiminde yaşananları anlattı. Alime Toprak daha sonra Anamur Adliyesi'ne sevk edildi. 

Yorumlar (0)