banner1518

banner1584

banner1334

banner1499

banner1576

banner1324

banner1581

Bursa’da kaçan danalar ortalığı bir birine kattı

BURSA'DA SAHİPLERİNİN ELİNDEN KAÇAN DANALAR ORTALIĞI BİRBİRİNE KATTI. KİMİ ANA YOLA ÇIKIP TRAFİĞİ KİTLERKEN, KİMİ İSE SOKAK ARALARINDA PEŞİNDEN İNSANLARI KOŞUŞTURDU.

Genel 31.07.2020, 14:15
4
Bursa’da kaçan danalar ortalığı bir birine kattı

Bursa’da sahiplerinin elinden kaçan danalar ortalığı birbirine kattı. Kimi ana yola çıkıp trafiği kitlerken, kimi ise sokak aralarında peşinden insanları koşuşturdu.

Kurban bayramının alışıla gelen görüntüleri Bursa’da da yaşandı. Sahibinin kurbanlık için aldığı danalar, ellerinden kurtulunca ortalığı birbirine kattı. Kurban pazarından aldığı danayı kesim alanına götürmeye çalışan kişinin elinden kaçan dana, ana yola çıkınca sürücüler büyük şok yaşadı. Ana yolun ortasında bir oyana bir buyana koşuşturan dana uzun uğraşlar sonucu yakalandı. O anlar ise bir otomobilin içerisindeki vatandaşın kamerasına yansıdı.

Bir başka kovalamaca ise sokak aralarında yaşandı. Sahibinin elinden kurtulan kurbanlık dana, peşine taktığı vatandaşlarla sokak sokak dolaştı. En sonunda bir otomobil ile kamyonetin arasına sıkıştırılan dana, yanına kimseyi yanaştırmadı. Hıncını köşeye sıkıştırdıkları otomobilden alan dana, sonunda pes etti. İpinden kamyonete bağlanan dana, daha sonra araca bindirilip kesim alanına götürüldü.

Yorumlar (0)