banner1589

banner1567

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Burak Özçivit'e Rus model markajı!

İranlı model Mahlagha Jaberi vakasından sonra, Burak Özçivit'in fotoğrafına bu defa da Rus model Victoria Bonya yorum yaptı. Özçivit'in sevgilisi Fahriye Evcen bu defa ortalığı yıkacak.

Son Dakika 05.05.2017, 13:00
1410
Burak Özçivit'e Rus model markajı!

Burak Özçivit'in aylar önce fotoğrafına İranlı model Mahlagha Jaberi "yakışıklı" diye yorum yapınca, Özçivit'in sevgilisi, Fahriye Evcen, çok kıskanmış, sevgilisine İranlı modeli  Instagram'dan sildirmişti. Bu sefer de Rus model Victoria Bonya yorum yaptı. Evcen'in bu sefer kıskançlıktan ne yapacağı merak konusu oldu.

FAHRİYE EVCEN SEVGİLİSİNE, INSTAGRAM'I KOMPLE KAPATTIRACAK
Burak Özçivit'in başı adeta  Instagram'daki fotoğraflarıyla belada. Dönem dönem dünyadaki güzellerin markajına giren Özçivit'e bir hayranlıkta Rus model Victoria Bonya'dan geldi. Fotoğrafın altına İngilizce olarak "nice" yani güzel yazan 37 yaşındaki modelin  Instagram'da tam 5.5 milyon takipçisi var. Bu haberden sonra  Fahriye Evcen'in,  Burak Özçivit'e  Instagram'ı kapattıracağı tahmin ediliyor.

MAHLAGHA JABERİ DE "YAKIŞIKLI" YAZMIŞTI
İranlı güzel Mahlagha Jaberi de  Burak Özçivit'in fotoğrafına "yakışıklı" diye yorum yapmıştı. Bu olayın, ardından  Fahriye Evcen,  Burak Özçivit'in  Instagram'ından İranlı güzeli sildirmişti.

Yorumlar (0)