banner1579

banner1567

banner1575

banner1499

banner1576

banner1534

banner1581

Bu Kış Hangi Elbiseler Moda Olacak

Her mevsimde farklı kombinler oluşturarak, modaya uyum sağlayacak bir görüntü elde etmeye çalışan bayanlar; yeni sezonda hangi elbiselerin moda olacağını merak ediyorlar. Kış sezonunda moda olacak olan elbiseleri sizler için araştırdık ve bu yazımızda derledik. Şimdi hep birlikte önümüzdeki kış mevsiminin trend elbiselerine bir göz atalım.

Genel 03.02.2021, 17:13
27
Bu Kış Hangi Elbiseler Moda Olacak

Kış Sezonunun Trend Elbise ModelleriKış sezonunda trend olması beklenen elbiseler içerisinde birçok farklı tasarım yer alıyor.

Öncelikle tasarımların çeşitliliği sayesinde; herkesin kendi giyim zevkine uygun olan elbiseyi önümüzdeki kış rahatlıkla elde edebileceğiniz belirtmek isteriz. Renk açısından kış mevsiminin trend elbiselerine bakacak olursak; lila rengi başta olmak üzere, koyu kırmızı, haki yeşili, bebe mavisi, lacivert, siyah, bordo ve mor elbiselerin bir hayli sıkça tercih edileceğini söyleyebiliriz. Bu tür renklerle tasarlanmış olan elbiselerin yanı sıra; yeni sezonda canlı renklerin de trend olması ile birlikte, canlı renklerle dizayn edilmiş olan elbiseleri de seçebileceksiniz.

Baştan Sona Lila

Kenzo ve Miu Miu gibi dünyaca ünlü birçok farklı markanın; önümüzdeki kış için tasarladıkları elbiselerde lila rengine yer verdiğini biliyoruz. Sezonun trend rengi olan lila; kışın birçok elbise modelinde yerini alacak. Trend kışlık elbise modelleri içerisinde yer alan lila renkli elbiseler; baştan aşağıya kadar tek renk olacak ve kadınların önümüzdeki kış döneminde daha seksi görünmelerine yardım edecek.

Parıltılı Geceler

Adeta Sonbahar-Kış sezonunun moda trendlerini alt-üst eden ışıltılı elbiseler; önümüzdeki kış boyunca etkisini göstermeye devam edecek. Şimdiden yavaş yavaş etkisini göstermeye başlamış olan parıltılı elbiseler; kışın daha da fazla ön plana çıkacak ve bayanların oldukça çekici görünmelerine olanak tanıyacak. Vücut hatlarını belli etmeyen tasarımlarıyla dikkat çeken simli, payetli ve pullu tasarımlar; kış boyunca kadınların elbise bulma sıkıntısı çekmelerinin de önüne geçmiş olacak.

Örgü Elbiseler Çok Moda

Örme işi olarak tasarlanan giyim parçaları; her kış olduğu gibi önümüzdeki sezonda da bayanların ilgisini çekmeye devam edecek. Birçok marka bu yıl; tıpkı kazaklarda, hırkalarda, yeleklerde olduğu gibi, elbiseler de örgü modellere geniş bir şekilde yer veriyor. Örülerek tasarlanan elbiseler; önümüzdeki kışın birçok kadının tercihi olacak. Özellikle kısa boylardaki ve boğazlı yapıdaki örgü elbise modelleri hanımlara ayrı bir hava katacak ve cazibelerini de arttıracak.

Yorumlar (0)