banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

"Bir şair, on şiir" projesi

banner1357

BOLU (AA) - Mengen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen "bir şair, on şiir" projesi kapsamında Yahya Kemal'in şiirleri okundu. Mengen Aşçılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine ait toplantı salonunda gerçekleşen...

Genel 20.03.2018, 16:07
banner1353
banner1375

BOLU (AA) - Mengen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen "bir şair, on şiir" projesi kapsamında Yahya Kemal'in şiirleri okundu.

Mengen Aşçılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine ait toplantı salonunda gerçekleşen Yahya Kemal şiir dinletisi etkinliğine, Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Harun Yaşar, daire amirleri, okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Mengen Aşçılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni Günnur Cin, Funda Bulut, ve Emine Öznehir Yahya Kemal'in hayatını, şiirlerini ve bestelenmiş şarkılarını katılımcılara anlattı.

Lise öğrencisi Berkan Parlak'ın Yahya Kemal'in Üsküp'ten İstanbul'a uzanan hayat yolculuğu anlattığı etkinlikte katılımcılar Yahya Kemal şiirlerini öğrencilerin sesinden dinleme imkanı buldu.

Yorumlar (0)