banner1571

banner1608

banner1526

banner1588

banner1587

banner1324

banner1581

Beşinci nikahında eski eşi de yanındaydı

Daha önce bir tanesi dört gün süren 4 evlilik yapmıştı. 5.kez evlenen 31 yaşındaki adamın düğününe eski eşi de geldi.

Genel 06.03.2021, 16:57
202
Beşinci nikahında eski eşi de yanındaydı

Beşinci nikahında eski eşi de yanındaydı  Daha önce bir tanesi dört gün süren 4 evlilik yapmıştı. 5.kez evlenen 31 yaşındaki adamın düğününe eski eşi de geldi.

GELİN KİMONO GİYDİ 
Çiftin, Las Vegas'taki düğün töreni geçen ay yapıldı. Törende damat Tom Ford marka bir kıyafet giyerken gelin de Japon geleneklerine uygun olarak bir kimono tercih etti.EN BÜYÜK OĞLUNDAN DÖRT YAŞ GENÇ 
57 yaşındaki Nicolas Cage, yaptığı açıklamada töreni doğrulayarak, evlendiklerini ve mutlu olduklarını söyledi. Cage'in en büyük oğlu Weston'dan da daha genç olan 26 yaşındaki Riko Shibata ilk kez evlendi.2019'DA TANIŞTILAR 
Nicolas Cage ile Riko Shibata, 2019 yılında tanıştı ve geçen ağustos ayında nişanlandı. O sırada gelin Shibata memleketi Japonya'daydı. Cage, evlilik teklifini, kardeşi Marc Coppola'nın radyo programında anlatmıştı. Cage "Riko, New York'tan Kyoto'ya gitti, ben de Nevada'ya döndüm. Onu altı ay hiç görmedim. Sonra bir gün FaceTime üzerinden görüşürken ona "Bak, seninle evlenmek istyorum" dedim. Böylece o görüşmede nişanlandık" diye anlatmıştı. Sonra da Nicolas Cage, bir kargo şirketi aracılığıyla, nişan yüzüklerini Japonya'ya yolladığını söyledi.

ESKİ EŞİ DE ORADAYDI 
Tören hem Nicolas Cage'in inançlarına göre katolik, gelin Riko Shibata'nın inançlarına göre de şinto geleneklerine uygun olarak yapıldı. Törende Walt Whitman'ın şiiri ve geleneksem Japon şiiri haiku okundu. Törene Cagie'in hala iyi dost olduğu eski eşi Alice Kim (yanda) ile onunda evliliğinden dünyaya gelen oğlu Kal da katıldı.

YAŞ FARKI KONUŞULMUŞTU 
Nicolas Cage'in evlendiği Riko Shibata, New York'ta doğup büyüdü. Bir model ve internet ünlüsü olan Shibata'nın Cage ile ilişkisi, başlangıçta aralarındaki büyük yaş farkı nedeniyle gündem olmuştu.

BEŞİNCİ KEZ EVLENDİ 
Ünlü yönetmen Francis Ford Coppola'nın ailesinden gelen Nicolas Cage ya da tam adıyla Nicolas Kim Coppola, ilk evliliğini 1995 ile 2001 arasında Patricia Arquette ile yaptı. Dana sonra 2002 ile 2004 arasında Elvis Presley'in tek çocuğu Lisa Marie ile evli kaldı.

DÖRDÜNCÜ EVLİLİK DÖRT GÜN SÜRDÜ 
 Alice Kim ile 2004 ile 2016 arasında üçüncü evliliğini yapan Cage'in dördüncü evliliği ise 2019 yılında Erika Koike ile oldu. Ancak bu evlilik sadece 4 gün sürdü.İKİ TANE OĞLU VAR 
Cage'in evlenmediği Christina Fulton ile ilişkisinden Weston adında 30 yaşında bir oğlu ve Alice Kim ile evliliğinden Kal El Coppola Cage adında 15 yaşında bir başka oğlu daha bulunuyor.

Yorumlar (0)