Belediye Başkanı Uysal'dan ziyaretler

ZONGULDAK (AA) - Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, ilçe esnafını ziyaret etti. Uysal, seçim çalışmaları kapsamında, ilçedeki iş yerlerini ziyaret ederek, 24 Haziran'da yapılacak seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve...

Belediye Başkanı Uysal'dan ziyaretler
banner852

ZONGULDAK (AA) - Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, ilçe esnafını ziyaret etti.

Uysal, seçim çalışmaları kapsamında, ilçedeki iş yerlerini ziyaret ederek, 24 Haziran'da yapılacak seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti için destek istedi.

Ziyaretlerinin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Uysal, 24 Haziran seçimlerinde AK Parti'nin başarıyla çıkacağına inandığını söyledi.

Seçim çalışmaları kapsamında İlçe Seçim Koordinasyon Merkezinin hazırladığı program dahilinde esnaf ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten Uysal, şunları kaydetti:

"Ülkemizin geleceği açısından çok önemli bir seçime gidiyoruz. Sadece Türkiye’nin değil, dünyanın gözü bu seçimde. AK Parti 16 yıllık birikimleriyle ülkemize çok güzel hizmetler gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğine yeni dönemde ülkemizin çok ihtiyacı var. Güçlü hükümet, güçlü meclis ve güçlü Türkiye için AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanımıza destek istiyoruz."

Uysal, gittikleri her noktada vatandaşların yakın ilgisi ile karşılaştıklarını da sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner849

banner826