banner1579

banner1577

banner1575

banner1345

banner1496

banner1534

banner1581

Bayan Örgü Hırka Modelleri

Sonbahar mevsimi ile birlikte biz kadınlar olarak yelek ve hırkalar yavaş yavaş rağbet göstermeye başladık. Özellikle de son 15 gündür havaların dönem dönem aşırı soğuk olması, bu tür giyim modellerini tercih etmemize neden oluyor. Sonbahardan sonra Kış mevsiminde de kombinlerimizde sıkça tercih edeceğimiz yelek ve hırkalar; bayanlar için çok farklı tasarımlarıyla yeni yılda karşımıza çıkacak.

Genel 04.02.2021, 16:26
357
Bayan Örgü Hırka Modelleri

Bayan Örgü Hırka Modelleri Sonbahar mevsimi ile birlikte biz kadınlar olarak yelek ve hırkalar yavaş yavaş rağbet göstermeye başladık. Özellikle de son 15 gündür havaların dönem dönem aşırı soğuk olması, bu tür giyim modellerini tercih etmemize neden oluyor. Sonbahardan sonra Kış mevsiminde de kombinlerimizde sıkça tercih edeceğimiz yelek ve hırkalar; bayanlar için çok farklı tasarımlarıyla yeni yılda karşımıza çıkacak.

Yeni yıl ile birlikte yelek ve hırkalarda en şık ve en modern tasarımları karşımızda bulacağız. Özellikle hırkalarda yaşanan devrim ile birlikte; bu Kış döneminde koruyucu olduğu kadar, çekici stiller de elde edebileceğiz. Farklı boyları ile piyasada yer alan hırkalar içerisinde en dikkat çeken tasarımlar ise genelde örgü modelleri oluyor.

Biz kadınlar için özel olarak örme şeklinde tasarlanan bu hırkalar; el emeği göz nuru olduğundan daha fazla rağbet ediliyor. Bayan örgü hırka modellerinin geniş bir renk yelpazesi ile piyasada yer alması ise; herkesin kendi giyim zevkine göre bir seçim yapabilmesine olanak sağlıyor. Herkes kendi istediği model ve renkte örgü hırkayı temin ederek, kafasındaki stili de daha rahat bir şekilde oluşturma imkanı buluyor.

Ocak ve Şubat’ta Hırka Kombinleri Artacak

Her ne kadar Sonbahar’da hırkalar kullanılmaya başlansa da; bu yılın son ayı ve önümüzdeki yılın ilk 2 ayında hırka kullanımında ciddi bir artış olacak. Zira bu dönemde ülkemizin iklim koşulları bir hayli sertleşecek ve karakış denilen soğuk etkisini gösterecek. Aynı zamanda yurdumuzun birçok bölgesinde bu aylarda kar yağışı da olacak. Her ne kadar mont, kaban, palto gibi dış giyim parçalarını tercih etsek de, bunların içerisine örgü hırka modellerini de giyeceğiz. Bu şekilde soğuktan daha fazla korunma imkanı bulacağız.

Yeni yıl için özel olarak tasarlanan ve modaya göre dizayn edilen örgü bayan hırka modelleri; farklı beden aralıklarıyla da herkesin kendi vücut tipine göre olan hırkayı seçmesine yardımcı oluyor. Büyük beden giyinen bayanlar için de bu alanda birbirinden şık ve özel tasarımlar dikkat çekiyor. Herkes temin edeceği hırkanın hem tarzına, hem de vücut yapısına uygun olacak şekilde satın alması; oluşturulacak olan kombinlerin daha zarif durması adına büyük önem taşıyor.

Yorumlar (0)