Hilas Otel

Çelik İnşaat

Başkan Saraoğlu’na ’yılın başarılı yerel yöneticisi’ ödülü

Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, ‘yılın başarılı yerel yöneticisi’ ödülüne layık görüldü.Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından bu yıl Kayseri’de 7.’si düzenlenen ‘Yılın Yerel Yöneticileri’ ödülleri Gümrük...

Başkan Saraoğlu’na ’yılın başarılı yerel yöneticisi’ ödülü

Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, ‘yılın başarılı yerel yöneticisi’ ödülüne layık görüldü.

Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından bu yıl Kayseri’de 7.’si düzenlenen ‘Yılın Yerel Yöneticileri’ ödülleri Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin katılımı ile sahiplerini buldu.

Yerel Yönetimler Dergisinin Türkiye genelinde yaptığı belediyeler arası hizmet ve proje anket sonucuna göre, Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, ’Turizm’e Destek’ Kategorisi alanında 2017 yılının en başarılı proje ödülüne layık görüldü.

Bölgenin en önemli turizm projesi olan ’Gediz Termal Tatil Köyü’ projesi Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu’na ’Turizm’e Destek’ kategorisi dalında yılın başarılı yerel yöneticisi ödülünü kazandırdı.

Başkan Saraoğlu; Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi’nin bu yıl Kayseri’de 7.’sini düzenlediği ‘Yılın Yerel Yöneticileri’ anketinde Gediz Belediyesi olarak ’Turizm’e Destek’ dalında ödüle layık görüldüklerini söyleyerek,” Durmak yok, yola devam" dedi.(EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER