banner1160

Bartın'da seçim güvenliği önlemleri ele alındı

BARTIN (AA) - Bartın'da, Seçim Güvenlik Tedbirleri Değerlendirme Toplantısı yapıldı. Bartın Valisi Nusret Dirim başkanlığında valilikteki toplantıda, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi sürecinin güven ve huzur ortamı...

Bartın'da seçim güvenliği önlemleri ele alındı

BARTIN (AA) - Bartın'da, Seçim Güvenlik Tedbirleri Değerlendirme Toplantısı yapıldı.

Bartın Valisi Nusret Dirim başkanlığında valilikteki toplantıda, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi sürecinin güven ve huzur ortamı içinde tamamlanması için alınacak tedbirler ele alındı.

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) kararları doğrultusunda kamu yararı gözetilerek idare ve siyasi partilerin birbiriyle işbirliği içerisinde hareket etmeleri gerektiği üzerinde durulan toplantıda, seçim süresince düzenlenecek açık yer toplantıları ile miting alanları, seçim bürolarının açılması ve süslenmesi, hoparlörle propaganda konularında dikkat edilmesi gereken konular görüşüldü.

Toplantıya, İl Emniyet Müdürü Ogün Vural, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Yavuz Selim Kapancı, Sahil Güvenlik Batı Karadeniz Grup Komutanı Yarbay Gökmen Gücüyen ile kaymakamlar, siyasi parti temsilcileri ve bazı daire müdürleri katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127