Bartın Belediyesinin iftar ve sahurluk yardımı

BARTIN (AA) - Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, ihtiyaç sahibi bin 650 kişiye, iftar ve sahurluk ulaştırmaya başladıklarını bildirdi. Başkan Akın, belediye sosyal tesislerinde hizmet veren aşevinde gazetecilere yaptığı açıklamada, hayırsever...

Bartın Belediyesinin iftar ve sahurluk yardımı
banner1139

BARTIN (AA) - Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, ihtiyaç sahibi bin 650 kişiye, iftar ve sahurluk ulaştırmaya başladıklarını bildirdi.

Başkan Akın, belediye sosyal tesislerinde hizmet veren aşevinde gazetecilere yaptığı açıklamada, hayırsever vatandaşların destekleriyle her gün muhtaç ve kimsesizler için hazırlanan yemeklerin, belediye ekiplerince evlere kadar ulaştırıldığını söyledi.

Ramazan ayı boyunca 400 ailedeki bin 650 kişiye 3 çeşit iftarlık ve sahurluk sıcak yemek ulaştırıldığını ifade eden Akın, şöyle devam etti:

"Vatandaşların başvurusu ve muhtarlıklarımızın da tespitiyle ihtiyaç sahibi ailelere yemek dağıtımımız başladı. Yemekler, vatandaşların isim ve adreslerinin yazılı olduğu sefer taslarıyla bizzat evlerine kadar götürülüyor. Bu şekilde herkes kendisine ait kaptan istifade etmiş oluyor. Yine 3 bin kişiye de kuru gıda yardımı yapıyoruz. Bu vesileyle ramazan ayının birlik ve beraberliğe, hayırlara vesile olmasını diliyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127

banner1148