banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Baldızına cinsel içerikli mesajlar atıp, çocuklarına tacizde bulundu!

Konya'da baldızının 1'i kız 2 çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen Y.S. (47)'nin yargılanmasına başlandı.

Genel 15.05.2019, 10:48 Ceylan
Baldızına cinsel içerikli mesajlar atıp, çocuklarına tacizde bulundu!

Konya'da ilk olarak 2011'de meydana gelen olayda, iddialara göre o dönem 9 yaşında olan Ş.A., Ramazan nedeniyle teyzesinin evine kalmaya gitti. Ş.A.'nın birlikte uyuduğu iki kuzeni sahur nedeniyle mutfağa gittiği sırada, odaya gelen Y.S. küçük kızın kalçasını elledi. Arkasını döndüğünde eniştesini gören Ş.A., korkuyla odadan çıkıp mutfakta bulunan teyzesinin yanına gitti. Bir gün sonra ise enişte Ş.A.'nın bacağına alledi. Küçük kız ise tekme atarak tepki gösterdi. Bunun üzerine Y.S. odadan çıktı. 

İkinci olay ise 2013 yılında meydana geldi. Teyzesinin oğlunun kına gecesine giden ve o dönem 13 yaşında olan H.A., kuzenleri ile birlikte yattığı sırada eniştesi Y.S. yanına gelmesini istedi. Y.S., bir süre sonra H.A.'ya cinsel organına dokunmasını söyledi. 2 kardeşin korktukları için kimseye söyleyemediği olay, 2018 yılında konuyu ablalarına anlatmalarıyla ortaya çıktı. Abla da aileye konuyu iletti. Bunun üzerine Y.S. hakkında cinsel istismar suçundan Konya 5'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde dava açıldı. 

Davanın ilk duruşmasında, tutuksuz yargılanan Y.S. ile mağdur çocuklar ve cep telefonuna cinsel içerikli mesajlar atılan çocukların annesi, şahsın baldızı A.G. (44) katıldı. Hakkındaki suçlamaları kabul etmeyen Y.S., 'Ş.'nin söylediği tarihte ben o aileyle küstüm, konuşmuyorduk. Böyle bir şey yapmadım. Mağdurlara yönelik cinsel istismarda bulunmadım.' dedi.

Duruşmada bir gün arayla iki tacize uğradını belirten Ş.A. şu ifadeleri kullandı:

"2011 yılının Ramazan ayıydı. İki kuzenimle birlikte aynı yatakta yatıyordum. Kuzenlerim sahur için yataktan kalktıktan sonra yanıma eniştem gelmiş. Kalçama dokunan bir şey hissettim. Döndüğümde eniştem kalçamı elliyordu. Çok korktum. Hemen mutfağa teyzemin yanına gittim. Teyzem yemek hazırlıyordu. Bir gün sonra yine yanıma eniştem geldi. Bacaklarımı ellerken ona tekme attım. Korktuğum içi bunca yıl kimseye bir şey anlatamadım. Davacı ve şikayetçiyim." 

Tacize uğrayan H.A. ise şöyle konuştu:

H.A. ise "2013 yılında teyzemin oğlunun kına gecesine gittim. Kuzenlerimle birlikte yedi kişi aynı odada uyuyorduk. Bu sırada eniştem beni çağırarak, yanına gelmemi söyledi. Yanına gittikten bir süre sonra eniştem elimi kendi cinsel organının üzerine koydu. Aynı odanın içindeydik. Korktuğum için kimseye bir şey diyemedim. Şikayetçiyim" dedi.

Duruşma ertelendi.

Yorumlar (0)
19°
açık
Namaz Vakti 22 Eylül 2019
İmsak 04:50
Güneş 06:15
Öğle 12:32
İkindi 15:57
Akşam 18:39
Yatsı 19:59