banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Bakanlıklara Ait Atama Kararları

banner1357

Adalet, Bilim Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Çevre ve Şehircilik, Gençlik ve Spor, Ekonomi, Gıda Tarım ve Hayvancılık, Gümrük ve Ticaret, Kalkınma bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.Buna göre;...

SON DAKİKA 16.04.2014, 07:47
Bakanlıklara Ait Atama Kararları
banner1353
banner1375
Adalet, Bilim Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Çevre ve Şehircilik, Gençlik ve Spor, Ekonomi, Gıda Tarım ve Hayvancılık, Gümrük ve Ticaret, Kalkınma bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.

Buna göre; Adalet Bakanlığı bünyesinde yapılan atamalarda, Adli Tıp Kurumu Üçüncü Adli Tıp İhtisas Kurulu Genel Cerrahi Üyeliğine, İstanbul Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Mustafa Öncel, Adli Tıp Kurumu Dördüncü Adli Tıp İhtisas Kurulu Başkanlığına, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Başkanı Alaattin Duran, Adli Tıp Kurumu Birinci Adli Tıp İhtisas Kurulu Genel Cerrahi Üyeliğine, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastane Genel Koordinatörü ve Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı öğretim üyesi Adem Akçakaya getirilirken, Adli Tıp Kurumu İkinci Adli Tıp İhtisas Kurulu Genel Cerrahi Üyesi Fatih Aydoğan görevden alındı.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinde yapılan atamalarda, Sanayi Ürünleri Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürlüğüne Başmüfettiş Muhsin Dere getirilirken, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müşavirliğine Müsteşar Yardımcısı Mehmet İslamoğlu atandı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesindeki Mesleki Hizmetler Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Ayyıldız ise başka bir göreve atanmak üzere görevden alındı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Hizmet Sunumu Genel Müdürü Adem Onar getirilirken, Bilgi İşlem Daire Başkanı Dursun Gökmen başka bir göreve atanmak üzere görevinden alındı.

Ekonomi Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine İbrahim Zait Ceyhan atandı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine ise Müsteşar Yardımcısı Ferhat Şelli getirildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına, Bakanlık Müşaviri Huzeyfe Yılmaz atanırken, Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Türker Turan Yıldız ve Bakanlık Müşaviri Ercan Yavuz başka görevlere atanmak üzere görevlerinden alındı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine, Müsteşar Yardımcısı Ferhat Şelli, Kalkınma Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine 1. Hukuk Müşaviri Ahmet Keleş atandı.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine, Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Volkan Kaplan, Gümrük ve Ticaret Başmüfettişliğine, Tevfik Usta, Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Faruk Töremiş ve Gümrük ve Ticaret Müfettişi Şenay Algün getirildi.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 17 Ocak 2020
İmsak 06:20
Güneş 07:50
Öğle 12:50
İkindi 15:17
Akşam 17:39
Yatsı 19:04