banner1518

banner1577

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

'Babamın yanında hüngür hüngür ağladım'

Emre Saygı’nın Youtube’den canlı yayınlanan Türkiye’nin ilk interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, '1 Şişe Aşk'ın ardından çıkardığı son albümü ‘Sahiden’ ile büyük beğeni toplayan şarkıcı Buray oldu.

Son Dakika 15.02.2017, 10:08
107
'Babamın yanında hüngür hüngür ağladım'

"KIZLARA ŞARKILAR SÖYLERDİM"

Lise yıllarında kızlar için sürekli şarkılar yazdığını belirten Buray, "Öğrencilik zamanımda kızlara karşı en büyük silahım şarkılarımdı. Kızlara şarkılar söylerdim ve onlar için şarkılar yazmadım. Hatta bir keresinde lisede bir kıza aşıktım. Bir gün babamın yanında Kenan Doğulu şarkısı çalınca, aklıma aşık olduğum kız geldi. Ben de kendimi tutamayıp babamın yanında hüngür hüngür ağladım" şeklinde konuştu.

"BENİ YALIN'A, BRUNO Mars'A BENZETİYORLAR"

Müzik piyasasına girdiği ilk zamanlarda kendisini Yalın’a, Kenan Doğulu’ya, Bruna Mars’a benzettiklerini ifade eden ünlü şarkıcı, "İlk başta beni Yalın’a Kenan Doğulu’ya Bruno Mars’a çok fazla benzetiyorlardı. Yüzümü, saçımı, şarkı söylememi benzetiyolardı. Bu da benim hoşuma gidiyordu. Ama ben yeni şarkılar yaptıkça bu benzetmeler azalacak ve bundan sonra gelecek genç arkadaşları da bana benzetecekler” dedi.

"BENİM GİBİ DAVRANMIŞ"

Yaşadığı en ilginç anısının sorulması üzerine Buray “ Bir konserimden çıktım otele gittim. Herkes fotoğrafına beni etiketiyor ama ben bu insanlarla fotoğraf çektirmemiştim. Sonra gördüm ki bana benzeyen birisi benmişim gibi herkesle fotoğraf çektirmiş. O arkadaşa ulaştım. Neden böyle bir şey yaptın diye sordum. Bana senin yanına geliyordum ama herkes fotoğraf çektirmek istedi. Benimde hoşuma gitti bu durum diye kendini savundu” dedi.

"OTOGARDA SAATLERCE BEKLEYEN HAYRANIM VARDI"

Bir hayranının saatler boyunca kendisini Manisa Otogarı'nda beklediğini anlatan Buray " Bir arkadaşımızın kız arkadaşıyla arası bozulmuş. Bana sosyal medyadan ulaşmış. Sevdiğim kız beni istemiyor acil evine gideceğim. Seni Manisa’da otogarda bekliyorum yazmış. Bu mesajı görmedim. Saatler sonra bir mesaj daha atmış. Abi çok geciktim seni bekliyorum hadi neredesin diye” dedi.

Yorumlar (0)