Hilas Otel

Çelik İnşaat

ASKİ’den içme suyu yatırımları

Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyonu İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü, Sarıçam ilçesine bağlı Hocalı Mahallesi’nde 6 kilometre uzunluğunda yeni projeye başladı.ASKİ Genel Müdürü Hüseyin Oprukçu, bir yandan yeni projeler...

ASKİ’den içme suyu yatırımları

Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyonu İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü, Sarıçam ilçesine bağlı Hocalı Mahallesi’nde 6 kilometre uzunluğunda yeni projeye başladı.

ASKİ Genel Müdürü Hüseyin Oprukçu, bir yandan yeni projeler ürettiklerini bir yandan da bakım, onarım ve hat yenileme çalışmaları yaptıklarını söyledi. Sarıçam ilçesine bağlı Hocalı Mahallesi’nde 6 kilometre uzunluğunda yeni projeye başladıklarını belirten Oprukçu, kısa sürede tamamlanması planlanan ’Hocalı İçme Suyu Projesi’ haricinde yine Sarıçam bölgesinde yer alan depo yapımı ile bakım onarım çalışmalarının devam ettiğini kaydetti.

Yapılacak çalışma neticesinde Hocalı Mahallesi sakinlerinin su problemi yaşamayacağını belirten Oprukçu, “Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek gayretindeyiz. Hem sağlıklı hem de ucuz su için mücadele verirken yatırımlarımızı da eksiksiz sürdürüyoruz. Sadece kırsalda değil, şehir merkezinde de proje üretiyoruz. Bu bağlamda gece gündüz demeden vatandaşlarımıza hizmet için çalışan mesai arkadaşlarımı canı yürekten tebrik ediyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300