banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Altınordu Ziraat Odasında yeni atama

banner1357

ORDU (AA) - Altınordu Ziraat Odası Basın Danışmanı Sefer Kovan'ın odaya genel sekreter olarak atandığı bildirildi. Odadan yapılan yazılı açıklamada, daha önce kentteki birçok yerel ve ulusal gazetelerin temsilciliğini yapan Kovan'ın...

Genel 03.05.2018, 12:34
Altınordu Ziraat Odasında yeni atama
banner1353
banner1375

ORDU (AA) - Altınordu Ziraat Odası Basın Danışmanı Sefer Kovan'ın odaya genel sekreter olarak atandığı bildirildi.

Odadan yapılan yazılı açıklamada, daha önce kentteki birçok yerel ve ulusal gazetelerin temsilciliğini yapan Kovan'ın bir süredir Altınordu Ziraat Odasının basın danışmanlığını yaptığı ifade edildi.

Açıklamada, kovanın yönetim kurulunun aldığı kararla Altınordu Ziraat Odasına Genel Sekreter olarak atandığı belirtildi.

Öte yandan açıklamada, Sefer Kovan'ın da görüşlerine yer verildi:

"Türkiye'nin en büyük Sivil Toplum Kuruluşlarından biri olan Altınordu Ziraat Odası bünyesinde genel sekreter olarak göreve başlamış bulunuyorum. Bundan sonraki süreçte kanun ve yönetmeliklerin bana vermiş olduğu yetkileri en iyi şekilde kullanarak, çiftçilerimizin lehine olan projelere imza atacağız. Bu süreçte bana desteklerini esirgemeyen yönetim kurulu ve meclis üyelerime, teşekkür ediyorum. Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri utandırmasın."


Yorumlar (0)