Hilas Otel

Çelik İnşaat

ALKÜ’den “Pati Çatısı” projesi

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Öğrencileri, yerleşke içinde yaşayan kedi ve köpekler için "Pati Çatısı" projesi başlattı.Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi İşletme Fakültesi son sınıf öğrencileri Sezin Gök ve Mustafa...

ALKÜ’den “Pati Çatısı” projesi

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Öğrencileri, yerleşke içinde yaşayan kedi ve köpekler için "Pati Çatısı" projesi başlattı.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi İşletme Fakültesi son sınıf öğrencileri Sezin Gök ve Mustafa Önal, Halkla İlişkiler Ders Hocası Yrd. Doç. Dr. Zuhal Gök Demir’in danışmanlığında “Pati Çatısı” projesini hayata geçirdi. Öğrenciler, Halkla İlişkiler dersinin ‘Sosyal Sorumluluk Projesi’ ödevinde kendilerine konu olarak okullarında bulunan kedi ve köpeklerin yaşam standartlarını güzelleştirmeyi seçerek Alanya Belediyesi’nin desteğiyle bir kedi parkı oluşturdu. Ayrıca İşletme Fakültesi öğrencilerinden Büşra Akçakaya ve grup arkadaşları tarafından kedi ve köpekler için mama kumbarası yaptırdı, Furkan Kaçar ve grup arkadaşları tarafından Alanya Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü iş birliğinde hayvan hakları konusunda bilgilendirici bir konferans düzenlendi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300