banner1223

Alaplı-Mollabey alternatif yol çalışması

ZONGULDAK (AA) - AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Ayhan Akman, Alaplı-Mollabey arasında alternatif yol çalışmalarına başlandığını bildirdi.Akman, gazetecilere yaptığı açıklamada, Alaplı-Mollabey alternatif yolunun yaz mevsiminde trafiğe...

Alaplı-Mollabey alternatif yol çalışması
banner1227

ZONGULDAK (AA) - AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Ayhan Akman, Alaplı-Mollabey arasında alternatif yol çalışmalarına başlandığını bildirdi.

Akman, gazetecilere yaptığı açıklamada, Alaplı-Mollabey alternatif yolunun yaz mevsiminde trafiğe açılacağını söyledi.

Tüm köy yollarında onarım çalışmalarına önümüzdeki hafta itibariyle başlayacaklarını ifade eden Akman şöyle konuştu:

"Alaplı-Mollabey alternatif yol çalışmalarında öncelikle yola dağ malzemesi sererek sıkıştırma yapıyoruz. Bu yol üzerindeki menfezlerin ihalesi yapıldı. İhaleye alan firma en yakın zamanda çalışmalarına başlayacak. Ama biz menfezler yapılıncaya kadar altyapısını hazırlayıp bu yaz trafiğe açmak istiyoruz.

Mollabey köyünün arkasındaki dereden araçlarının geçebilmesi için 2 binlik büzler koyduk. Araçları şuan oradan geçiş yapabiliyor. Bizim öncelikli hedefimiz alternatif yolu bir an önce trafiğe açmak. Dünde gurup yolu olan mollabey yolunda asfalt tamiratlarına başladık. Ardından Mollabey içindeki parkeleri değiştireceğiz. Bu yıl asfalt yamadan sonra sıcak asfalt çalışması başlıyoruz. Robot aracımızla önümüzdeki hafta itibariyle yama işlemleri başlıyor."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148