banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Akrabalar arasında kanlı kavga

Sakarya Hendek'te aralarında arazi anlaşmazlığı bulunan kişiler arasında kavga çıktı. Kavgada 1 kişi eniştesi ve yeğenini pompalı tüfekle yaraladı. 

Genel 15.08.2019, 19:45 Ceylan
Akrabalar arasında kanlı kavga

Sakarya'nın Hendek ilçesi Aksu Yurt Mahallesi'nde meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre aralarında arazi anlaşmazlığı bulunan C.I., eniştesi H.Ö. ve yeğeni İ.Ö. bahçede çalıştığı esnada yanlarına giderek pompalı tüfekle ateş açtı. Zanlı, yeğeni İ.Ö.’yü ayaklarından, tüfeği elinden almak isteyen eniştesi H.Ö.’yü ise tüfek kabzası ile yaralayarak olay yerinden kaçarak uzaklaştı. 

Olay sonrası her iki ayağından vurularak yaralanan İ.Ö. ve H.Ö. bulundukları bahçeden tarım aracı olarak tabir edilen patpat aracı ile Dikmen Grup yoluna çıkartılarak gelen 112 Acil Servis ekiplerince Hendek Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yaralılar burada yapılan ilk müdahalenin ardından Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesine sevk edilirken, yeğeni ve eniştesini yaralayarak olay yerinden kaçan C.I.’nın olaydan bir süre sonra jandarma ekiplerine teslim olduğu öğrenildi. 

Yorumlar (0)