Hilas Otel

Çelik İnşaat

AK Partili milletvekilleri gazetecilerle buluştu

KARABÜK (AA) - Resmi olmayan sonuçlara göre Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde AK Parti'den Karabük milletvekilli seçilen Cumhur Ünal, Niyazi Güneş ve AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, basınla bir araya geldi.Safranbolu...

AK Partili milletvekilleri gazetecilerle buluştu

KARABÜK (AA) - Resmi olmayan sonuçlara göre Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde AK Parti'den Karabük milletvekilli seçilen Cumhur Ünal, Niyazi Güneş ve AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, basınla bir araya geldi.

Safranbolu ilçesindeki bir restoranda düzenlenen toplantıda konuşan Altınöz, kendilerine verilen destekten dolayı herkese teşekkür etti.

Seçimlerin huzur içinde geçtiğine değinen Niyazi Güneş, "Bundan dolayı gayet mutluyuz. Önümüzdeki dönem yapmamız gereken hizmetleri, ev ödevlerimizi biliyoruz. İnşallah kısa zamanda Karabük’e sahalarda verdiğimiz sözlerin hep arkasında duracağız. Halkımızla iç içe olacağız." diye konuştu.

Cumhur Ünal'da konuşmasında, "Karabük AK Parti hükumeti döneminde çok güzel, büyük hizmetler aldı. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile yeni bir dönem yeni bir başlangıç yaptık." diye konuştu.

AK Parti Safranbolu ilçe teşkilatı üyeleri de yemekte doğum günü olan Ünal'a sürpriz yaptı.

Ünal, hazırlanan doğum günü pastasını kesti.YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER