banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

AK Partili eski vekilden kumarhane açıklaması: FETÖ taktiğidir

banner1357

AK Parti eski Muğla Milletvekili Nihat Öztürk'ün Batum'da çekildiği iddia edilen görüntüsü sosyal medyayı salladı. Görüntülere büyük tepki yaşarken, açıklama yapan Öztürk "Bana hazırlanan kumpastır. Bu klasik bir FETÖ taktiğidir" dedi.

Genel 19.11.2019, 11:47
AK Partili eski vekilden kumarhane açıklaması: FETÖ taktiğidir
banner1353

AK Parti eski Muğla Milletvekili Nihat Öztürk'ün kumarhanede çekilen görüntüleri sosyal medyada gündem olmayı başardı. Gürcistan'ın Batum kentinde çekildiği iddia edilen görüntüler, sosyal medyada en çok konuşulan olmayı başardı. Görüntülerin ardından açıklama yapan Öztürk, "Bana hazırlanan kumpastır. Bu klasik bir FETÖ taktiğidir" şeklinde konuştu.

ÖZTÜRK AÇIKLAMA YAPTI

Öztürk, Batum'daki görüntüleriyle ilgili Odatv'ye açıklama yaptı. Bunun AK Parti'de özellikle teşkilatlarda parti içi muhalefetin bir oyunu olduğunu dile getiren Öztürk şunları söyledi:

Bu parti içi muhalefetin bana hazırladığı bir kumpastır. Bu klasik bir FETÖ taktiğidir. Geçen yıl gerçekleşen bu olayın videosu bizleri ve partimizi yıpratmak için genel merkeze de gönderilmişti. AK Parti'yi yıpratmak isteyen FETÖ'cü zihniyet bir kez daha hortlamıştır. İnsanların yatak odalarına kadar girerek görüntülerini çekip servis eden zihniyet bu gün Batum'da ortaya çıkmıştır.

"KAHVE İÇMEYE DAVET EDİLDİK"

Kumarhanede makine başındaki görüntülerini ise kahve içmeye davet edildiğimizde makine başında olan biri yer verdi. Kahve içmek için oraya oturdum. Orada oyun oynamıyor ekrana bakıyorum" şeklinde açıklayan Öztürk, Batum olayını ise şu sözlerle açıkladı:

Geçen yıl arkadaşlarla Karadeniz gezisine gittiğimizde kaldığımız otelde gerçekleşen bir olay. Arkadaşlar lobide "birlikte bir kahve içelim" dediler oturduk içtik hepsi bu kadar. Ondan sonra ayrıldık. Parti içi muhalefetin tamamen masumane bir olayı servis etmesi FETÖ'cülerin kullandığı bir yöntem olarak karşımıza çıktı. Geçen yıl gerçekleşen bu olayın bugün gündeme gelmesi de son derece manidardır. Parti içi muhalefetin bu kirli tezgahı er geç ayaklarına dolanacaktır.

Yorumlar (0)
açık
Namaz Vakti 11 Aralık 2019
İmsak 06:11
Güneş 07:44
Öğle 12:33
İkindi 14:52
Akşam 17:13
Yatsı 18:39