banner1365

banner1497

banner1499

banner1334

AK Parti Zonguldak Milletvekili Çaturoğlu'ndan inceleme

banner1357

ZONGULDAK (AA) - AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu ve Karayolları 15. Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi, ölümlü kazaların yaşandığı Yalı Kavşağında incelemelerde bulundu.Çaturoğlu, Alaplı ve Ereğli ilçelerindeki karayollarına...

Genel 08.01.2018, 19:08
AK Parti Zonguldak Milletvekili Çaturoğlu'ndan inceleme
banner1353
banner1375

ZONGULDAK (AA) - AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu ve Karayolları 15. Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi, ölümlü kazaların yaşandığı Yalı Kavşağında incelemelerde bulundu.

Çaturoğlu, Alaplı ve Ereğli ilçelerindeki karayollarına ait yolların yanı sıra ölümlü kazaların yaşandığı Alaplı Yalı Kavşağında Karayolları 15. Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi ile inceleme yaptı.

İncelemelerinin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Çaturoğlu, Yalı Kavşağında ölümlü kazaların yaşandığını hatırlatarak, şunları kaydetti:

"Yalı Kavşağı bundan önce çeşitli kazalar oldu. En son Samet Arslan, kardeşimiz bir tırın çarpması sonucu trafik kazasında rahmetli oldu. Bunun sebebini araştırmak ve bu yönde konuyu çözücü çalışmalar yapmak suretiyle karayolları müdürümüz ve ekiplerimiz buradalar. Bu kavşakta sıkı bir çalışma yapılacak.Burada başka kazalar olmasın başka Samet'ler ölmesin."

Özendi ise kavşakta yapılan ilk incelemede yapısal bir kusur görmediklerini belirtti.

İncelemeye Kaymakam Saim Eskioğlu, Belediye Başkanı Nuri Tekin, AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, Alaplı TSO Başkanı Recep Ocak ve geçtiğimiz günlerde meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitiren Samet Arslan'ın ailesi de katıldı.

Yorumlar (0)