Hilas Otel

Çelik İnşaat

Adana’da ’Kızkalesi Koşusu’

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Adana Yeşiloba Hipodromunda gerçekleştirilen ’Kızkalesi Koşusu’nu izledi.Tollu, her yıl düzenli olarak organize edilen ‘Kızkalesi Koşusu’nun ilçenin tanıtımı açısından son derece önemli...

Adana’da ’Kızkalesi Koşusu’

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Adana Yeşiloba Hipodromunda gerçekleştirilen ’Kızkalesi Koşusu’nu izledi.

Tollu, her yıl düzenli olarak organize edilen ‘Kızkalesi Koşusu’nun ilçenin tanıtımı açısından son derece önemli olduğunu söyledi. Turizm beldesi olan Kızkalesi’nin tanıtımı adına her türlü organizasyonların bir parçası olmayı sürdüreceklerini ifade eden Tollu, bu anlamlı koşuyu düzenleyen herkese teşekkür etti. Tollu, “Erdemli’nin tanıtımı için birçok alanda çaba sarf ediyor, organizasyonlar düzenliyor ve her türlü etkinliklere iştirak ediyoruz. Ketimiz ve Kızkalesi’nin gelişmesi ve cazibe merkezi olması için bu durumu çok önemsiyoruz. Kızkalesi adına organize edilen bu anlamlı yarış da tanıtım faaliyetlerimizin bir parçası” dedi.

Tollu, yarış sonunda birinci olan ve biniciliğini Jokey Ahmet Çelik’in yaptığı atın sahibi adına Abdullah Çiftçi’yi tebrik etti, Kızkalesi ve limon figürlü özel bir plaket takdim ederek başarılarının devamını diledi.

Adana Hipodrom Müdürü Burhan Şatır’da Tollu’ya katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308