banner1518

banner1365

banner1526

banner1499

banner1496

banner1324

Acun'dan exxen açıklaması

Acun'dan exxen açıklaması, TV'nin aylık ücretinin 9.90 TL olduğunu, aslında olması gerekeninin 40 lira olduğunu, bu noktada da seyirciden anlayış ve destek beklediğini söyledi. Hasan Can Kaya’nın hazırlayıp sunduğu, 'Konuşanlar' programının da yayımlanmaya başladığını belirtildi.

Genel 09.01.2021, 17:16 09.01.2021, 17:51
157
Acun'dan exxen açıklaması

Acun'dan exxen açıklaması Exxen platformu hakkında konuşan Acun Ilıcalı,  "Aslında olması gereken 40 liraydı" diyen Ilıcalı "Exxen’de 50 içeriğimiz var. Dizilerle birlikte o içeriklerin de haftalık yeni bölümleri eklenecek, böylece her gün yeni birçok içerik gelecek. Biz aslında hiçbir matematik hesabıyla platforma ayırdığımız bütçeyi üyelikle karşılayamadığımızı gördük. Çünkü her şeyi yeniden üretiyoruz. Ücretimiz 9.90 lira. Aslında olması gereken 40 liraydı. Bu noktada da seyirciden anlayış ve destek bekliyorum" sözlerini dile getirdi.

EXXEN TV NEDİR ?

Platform için bin 500 kişilik bir ekip oluşturuldu. Acun Ilıcalı tarafından platformun ücretsiz seçeneğinin olmayacağı, reklamlı ve reklamsız olmak üzere ücretli iki paketin olacağı belirtildi. Platformun kuruluş aşamasındaki toplam maliyeti ise ₺900 milyon olarak açıklandı. 

EXXEN TV'DE NELER VAR ?

Platform içerisinde dizi, reality show, yarışma, belgesel ve çocuk programı gibi farklı yaş gruplarına hitap eden yapımların yer alacağı açıklandı. Ayrıca televizyonda ticari sebepler nedeniyle yayınlanamayan 20 ya da 40 dakikalık kısa içeriklerin platformda yayınlanacağı belirtildi. Bir başka Acun Medya yapımı olan Yetenek Sizsiniz Türkiye programının da isim babası olan Ali Taran'ın önerisiyle, platformun adı Exxen olarak belirlendi.

NASIL ÜYE OLUNUR ?

Exxen TV'ye üye olmak için yapmanız gereken https://www.exxen.com/tr adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfada Ad Soyad, E Posta bilgilerini yazarak ücretsiz deneme sürümüne ulaşabilirsiniz. Ücretsiz Deneme Sürümü, EXXEN’e yeni üyelikler için geçerlidir. Ayrıca Google Play ve App Store mağazalarından Exxen'i indirip aboneliğinizi başlatabilirsiniz. 

Yorumlar (0)