banner1589

banner1577

banner1526

banner1588

banner1587

banner1324

banner1581

Acil nakit ihtiyacı olanlar için kredi kampanyası

Acil paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasına başvurular devam ediyor.

Genel 26.02.2021, 20:41
241
Acil nakit ihtiyacı olanlar için kredi kampanyası

Acil nakit ihtiyacı olanlar için kredi kampanyası  Acil paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasına başvurular devam ediyor.

Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasına başvurular devam ediyor. Son aylarda artan faiz oranları tepkilere de neden olurken, Kamu bankalarının özel sektöre göre daha uygun faizle sunduğu ihtiyaç kredilerine ilgi devam ediyor.Vakıfbank'ın 36 aya varan vade imkanıyla hayata geçirdiği ihtiyaç kredisi kampanyasına SMS ile başvuru yapılabiliyor. Vakıfbank'tan yapılan açıklamada, "Tüm ihtiyaçlarınız için 36 aya varan vadeler, cazip faiz oranları ve esnek ödeme seçeneğiyle kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için İhtiyaç Kredisi Kampanyası tüm VakıfBank Şubeleri’nde. Üstelik cep telefonunuz aracılığıyla da İhtiyaç Kredisi Kampanyasına başvuru yapabilirsiniz." denilirken, kredi başvurularının 5724'e SMS şeklinde yapılabileceği kaydedildi.

Başvurularla ilgili,  "Sms ile Kredi Başvurusu Yapmak İçin; Aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e sms gönderebilirsiniz." ifadelerine yer verilen açıklamada, Vakıfbank ihtiyaç kredilerinin aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, son taksit balon ödemeli şeklinde gerçekleştirilebileceği belirtildi.  

Kredi örnek tablosuna da yer verilen Vakıfbank açıklamasında Kredi özellikleri tablosu aşağıdaki gibi oldu: 

Yorumlar (0)