banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

20 milyon lirayı temizlikçisine bırakmıştı! İmam nikahı...

banner1357

İş insanı Sinan Güleç'in, 20 milyon TL'ye yakın mal varlığını üzerine geçirdiği bakıcısı Gülcan E. ile evlilik hazırlığında olduğu ortaya çıktı. 

Genel 13.06.2019, 08:45
20 milyon lirayı temizlikçisine bırakmıştı! İmam nikahı...
banner1353
banner1375

Türkiye'de yatak üretimi yapan tanınmış bir firmanın eski hissedarlarından olan 75 yaşındaki Sinan Güleç, İzmir'de bulunan 20 milyon TL tutarındaki mal varlığını temizlikçisi ve bakıcısı olan Gülcan E.'nin üzerine yaptı. İkilinin, sevgili olduğu ortaya çıktı. Yeni Asır Gazetesi'nde yer alan habere göre, 6 yıldır birlikte olan ikili evlilik hazırlığı yaparken, iş insanının bu evlilik için 25 yıldır görüşmediği eşi Gülten Güleç'ten boşanması gerekiyor. İş insanı Sinan Güleç'in, mallarını 'kendisine ölene kadar bakması' şartıyla Eren'e devrettiği de öğrenildi.

Kızı işe aldı

Sinan Güleç'in felç geçirmesinin ardından kızı Nur Güleç Gülcan E.'Yi işe aldığı öğrenilirken, 6 yıldır bakıcılık yapan Gülcan E. ile Güleç arasında gönül bağının oluşmasının ardından çiftin imam nikahı kıydığı öğrenildi. İmam nikahıyla birlikte yaşayan ikilinin, Sinan Güleç'in 25 yıldır görüşmediği eşi Gülten Güleç'le boşanmasını bekledikleri ortaya çıktı. 20 milyonluk mirasla ilgili ise iş adamının ipotek şartı ile mülklerini, evleneceği Gülcan E.'nin üzerine yaptığı ve ölene kadar en iyi şekilde bakma karşılığında 'asla 3. kişilere satılamaz şartı' ile devrettiği öğrenildi.

Kimse bakmadı

Sinan Güleç'in, 2011 yılında geçirdiği beyin kanaması sonucu felç olduğu ve yatağa bağımlı halde yaşamını sürdürdüğünü belirten yakınları "Adamı bıraktılar, bakmadılar, Gülcan E. sevgi ve hoşgörü ile baktığı için tüm mal varlığını kendi isteği ile bıraktı. Her türlü sağlık raporları da eksiksiz olarak yerinde ve sağlam. Hiçbir sorun yok" dediler.

Annem boşanmak istemiyor

Emekli öğretmen Nur Güleç, babasının sağlıklı düşünemediğini ve tüm mal varlığını Gülcan E.'nin üzerine devretmesinin mantıklı bir izahının olmadığını söyledi.

İmam nikahı ile yaşadığı bir kadına bu kadar malı bırakmasının kendilerine yapılan bir haksızlık olduğunu belirten Güleç, "Babam sağlıklı değil, mantıksız konuşuyor ve düşünüyor. Annemden yıllardır boşanmak için uğraşıyor ama annem boşanmak istemiyor, boşansın da ne yapsın" dedi.

Yorumlar (0)
11°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 12 Aralık 2019
İmsak 06:12
Güneş 07:44
Öğle 12:34
İkindi 14:52
Akşam 17:13
Yatsı 18:40