Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, gençlerin isteği üzerine yapılan fitness salonun açılışı öncesi, şehitler için okutan mevlid-i şerif programına katıldı.

TEKKEKÖY'DE ŞEHİTLER YAD EDİLDİ

Başkan Togar, Kutlukent'teki İstiklal Mahallesi'nde bulunan spor kompleksine bölgedeki gençlerin isteği üzerine yeni bir fitness salonu kazandırdıklarını söyledi. Başkan Togar, başta Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde şehit düşen şehitler için okutulan mevlid-i şerif programına Kadın Kolları Başkanı Melek Halil, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Boyacı, Meclis Üyesi Kenan Beyazyüz ile birlikte katılarak kahramanları yad etti.

Samsun'da operasyonla yakalandı! Samsun'da operasyonla yakalandı!

"HER ŞEY ONLAR İÇİN"

Programın ardından spor salonun açılışı gerçekleştirildi. Başkan Togar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "Kazandırılan her spor tesisi gençlerimizin gelişimi için büyük bir fırsattır. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak, onlara yeni bir meslek dalı kazandırmak ve geleceğe daha ümitle bakmalarını sağlamak adına çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. Her şey gençlerimiz için... Her şey daha güzel bir Tekkeköy için."

NEJLA KAYA

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.