doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Geçen Sene Törenlere Geç Kaldığı İçin… Mustafa Demir’e Çalar Saat

demire-calar-saat-manset-son-0811-5
Daha Fazla Göster

Geçen Sene Törenlere Geç Kaldığı İçin… Mustafa Demir’e Çalar Saat CHP İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Başar, geçen yıl 10 Kasım törenine geç kalan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e çalar saat gönderdiklerini söyledi

CHP İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Başar, geçen yıl 10 Kasım törenine geç kalmasıyla gündeme gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e çalar saat gönderdiklerini belirterek, “Önümüzdeki 10 Kasım’dan önce, CHP Gençlik Kolları olarak sana bir çalar saat gönderiyoruz. Lütfen bu çalar saati kur ve zamanında gel” dedi.

WhatsApp Image 2021 11 08 at 19.06.47 Ana Manşet

“SAATİ KUR VE ZAMANINDA GEL”

Başkan Başar geçen seneye 10 Kasım törenlerinde Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in yaşanan geç kaldığını hatırlatarak, “10 Kasım 2020’de Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Mustafa Demir, ulu önderimizi anmak için çalan sirenlerin bitmesine yakın tören alanına geldi. Protokoldeki yerini alan Mustafa Demir’in bu hareketi tören alanındakilerin dikkatini çekti. Önümüzdeki 10 Kasım’a az bir zaman kaldı. Aynı ayıbı tekrarlamaması adına şahsım ve gençlik örgütüm ile beraber sayın Demir’e sesleniyoruz; Ulu önderimizi anmak panolarda ‘saygı ve rahmet ile anıyoruz’ yazmaktan ibaret değildir. Atatürk’ü anmak, onun ilke ve inkılaplarına sahip çıkmak, onun ışığında yeni nesilleri aydınlatmak emektir. Önümüzdeki 10 Kasım’dan önce, CHP Gençlik Kolları olarak sana bir çalar saat gönderiyoruz. Lütfen bu çalar saati kur ve zamanında uyanıp tören alanına zamanında gel. Belki Samsun halkı bu ayıbını unutmaz ama bir nebze olsun affedebilir” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2021 11 08 at 19.03.53 1 Ana Manşet

GÜNCEL SAMSUN HABERLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ SAMSUN HABER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 2 hafta önce

    Tam da adamına vermişler, suratına tükürseler Ya Rabbi Şükür diyeceğe…