banner1518

banner1365

banner1526

banner1345

banner1334

banner1324

Şehitkamil’de bayrak ve seccade dağıtıldı

GAZİANTEP'İN ŞEHİTKAMİL İLÇESİNDE 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI DOLAYISIYLA İLÇE GENELİNDE ESNAF VE VATANDAŞLARA TÜRK BAYRAĞI İLE SECCADE DAĞITILDI. TÜRK BAYRAĞI’NI ZABITA EKİPLERİNDEN TESLİM ALAN ESNAFLAR, BAYRAKLARI İŞ YERLERİNE ASTILAR.

GAZİANTEP 29.10.2020, 15:52
3
Şehitkamil’de bayrak ve seccade dağıtıldı

Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla ilçe genelinde esnaf ve vatandaşlara Türk Bayrağı ile seccade dağıtıldı. Türk Bayrağı’nı zabıta ekiplerinden teslim alan esnaflar, bayrakları iş yerlerine astılar.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97. yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde Şehitkamil Belediyesine bağlı zabıta ekipleri, ilçenin çeşitli yerlerinde ev ve işyerlerine asılmak üzere esnaf ve vatandaşlara Türk Bayrağı ile seccade dağıttı. Türk Bayrağını alıp öperek iş yerlerine asan esnaflar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladılar.

"Türk bayrağımız hiz bir zaman yere düşmeyecektir"

Türk Bayrağını iş yerine asan Emir Kaya, “Cumhuriyetin kuruluşunun 97. yılında birlik ve beraberliği pekiştirmek adına Şehitkamil Belediyemiz tarafından Türk Bayrağı ve seccade dağıtımı gerçekleştirildi. Bizler de esnaf olarak şanlı Türk Bayrağımızı iş yerlerimize astık. Türk Bayrağımız, hiçbir zaman yere düşmeyecektir. Allah, her zaman yardımcımız olsun. Ben bu vesileyle tüm halkımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.Şehitkamil Belediyemize de bu duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorumlar (0)