Gto’dan Belediye Başkanlarına Tebrik Ziyareti

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanı, belediye başkanlarına tebrik ziyaretinde bulundu.30 Mart yerel seçimlerinde Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na seçilen Fatma Şahin ile yeniden göreve seçilen Şahinbey Belediye...

Gto’dan Belediye Başkanlarına Tebrik Ziyareti
banner1314
Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanı, belediye başkanlarına tebrik ziyaretinde bulundu.

30 Mart yerel seçimlerinde Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na seçilen Fatma Şahin ile yeniden göreve seçilen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu makamlarında ziyaret eden GTO heyeti, Başkanlara başarı diledi.

Heyetin Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i ziyaretinde konuşan GTO Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, Şahin’in Gaziantep için bakanlık dönemindeki özverili çalışmalarını Belediye Başkanlığında da göstereceğine inandıklarını ifade etti. Şahin’e yeni görevinde başarılar dileyen Bartık, “Bürokrasiye hakim tecrübeli bir kişi olarak kentimizin hak ettiği hizmeti vereceğinizden şüphemiz yok. Devraldığınız bayrağı daha da yukarılara taşırken GTO olarak da işbirliklerine her zaman hazırız” şeklinde konuştu.

Eyüp Bartık, yeniden göreve seçilen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun bugüne kadar Gaziantep için yaptıkları başarılı çalışmaları yepyeni projelerle taçlandıracaklarına inandığını söyledi ve başarı dileklerinde bulundu.

Ziyaretlerde kurumlar arası işbirliğinin Gaziantep için vazgeçilmez bir unsur olduğuna vurgu yapılarak, ortak akıl ile kentin çok daha ileri noktalara taşınacağına değinildi.

GTO Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, Meclis Başkanı Ali Yener, Meclis Başkan Vekili Settar Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerinin yer aldığı heyete GTO Meclis üyesi ve aynı zamanda Gaziantep OSB Başkanı olan Cahit Nakıboğlu da eşlik etti. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i ziyaret

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312