banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Gto’dan Belediye Başkanlarına Tebrik Ziyareti

banner1357

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanı, belediye başkanlarına tebrik ziyaretinde bulundu.30 Mart yerel seçimlerinde Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na seçilen Fatma Şahin ile yeniden göreve seçilen Şahinbey Belediye...

GAZİANTEP 15.04.2014, 11:19
Gto’dan Belediye Başkanlarına Tebrik Ziyareti
banner1353
Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanı, belediye başkanlarına tebrik ziyaretinde bulundu.

30 Mart yerel seçimlerinde Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na seçilen Fatma Şahin ile yeniden göreve seçilen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu makamlarında ziyaret eden GTO heyeti, Başkanlara başarı diledi.

Heyetin Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i ziyaretinde konuşan GTO Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, Şahin’in Gaziantep için bakanlık dönemindeki özverili çalışmalarını Belediye Başkanlığında da göstereceğine inandıklarını ifade etti. Şahin’e yeni görevinde başarılar dileyen Bartık, “Bürokrasiye hakim tecrübeli bir kişi olarak kentimizin hak ettiği hizmeti vereceğinizden şüphemiz yok. Devraldığınız bayrağı daha da yukarılara taşırken GTO olarak da işbirliklerine her zaman hazırız” şeklinde konuştu.

Eyüp Bartık, yeniden göreve seçilen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun bugüne kadar Gaziantep için yaptıkları başarılı çalışmaları yepyeni projelerle taçlandıracaklarına inandığını söyledi ve başarı dileklerinde bulundu.

Ziyaretlerde kurumlar arası işbirliğinin Gaziantep için vazgeçilmez bir unsur olduğuna vurgu yapılarak, ortak akıl ile kentin çok daha ileri noktalara taşınacağına değinildi.

GTO Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, Meclis Başkanı Ali Yener, Meclis Başkan Vekili Settar Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerinin yer aldığı heyete GTO Meclis üyesi ve aynı zamanda Gaziantep OSB Başkanı olan Cahit Nakıboğlu da eşlik etti. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i ziyaret

Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 06 Aralık 2019
İmsak 06:07
Güneş 07:39
Öğle 12:31
İkindi 14:51
Akşam 17:12
Yatsı 18:39