banner673

soğancılar A.Ş

soğancılar A.Ş
Sektör Tekstil Konfeksiyon
İlan Tarihi 2 yıl önce
Firma No 382
Telefon 4446404
Faks 3628763693
Web Sitesi http://www.markaysamarka.com
Adres çağlayan cad. no:2
İl/İlçe terme / Samsun
Firma Hakkında
SOĞANCILAR Grubunun ticari hayatı 1905 yılında Ünal ve Ragıp SOĞANCI’nın dedeleri Hacı Şükrü SOĞANCI ile başlamış ve istikrarlı bir büyüme ile bugüne kadar gelmiştir.

Grup 1994 yılında tüm faaliyetlerini Anonim Şirket (A.Ş.) bünyesinde toplamıştır. Soğancılar Manifatura Petrol Dayanıklı Tüketim Malları A.Ş. olarak faaliyetine devam etmektedir.

Grubun faaliyet alanları, konfeksiyon alım satımı, halı, mobilya ve dayanıklı tüketim malları ticaretidir.Yapılan ve yapılmaya devam eden yatırımlar için yabancı kaynak kullanılmamıştır. Tüm yatırımlar “ÖZ KAYNAKLAR”’dan finanse edilmiştir.

Grup bünyesinde 50'nin üzerinde personel çalışmaktadır. Samsun'da Kutlukent mevkiinde satın alınan ve halen hafriyat çalışmaları devam eden arsa üzerine yapılacak 13500m2 kapalı alana sahip kompleksin faaliyete alınması ile bu sayı 150 kişiyi aşacaktır.

Şirketimiz uyguladığı bilinçli ekonomik politikalar ve güçlü öz sermaye yapısı ile ülkemizde son yıllarda yaşanan ekonomik krizlerden etkilenmeden ve yatırımlarına devam ederek çıkmıştır.

markaysamarka.com Soğancılar Manifatura Petrol Tar.Ür.Tic. ve San. A.Ş. kuruluşudur.

banner650

banner653