banner673

DOĞANLAR İNŞAAT

DOĞANLAR İNŞAAT
Sektör Yapı Sektörü
İlan Tarihi 3 yıl önce
Firma No 302
Telefon 0362 437 00 22
Faks
Web Sitesi http://www.doganlarins.com
Adres Yeni Mah. İsmet İnönü Bulvarı No:172/2 (Yenimahalle tramvay durağı karşısı) Atakum/SAMSUN
İl/İlçe aTAKUM / Samsun
Firma Hakkında
Köklü ve öncü bir kuruluş olmanın getirdiği tecrübesiyle; sürekli ve dengeli bir şekilde büyüyen Doğanlar İnşaat, 1989 yılında faaliyetlerine başlamış olup geçirdiği 25 yıllık süre zarfında sektörde önde gelen başarılı şirketlerden birisi haline gelmiştir. Konut inşaasının yanı sıra devlet taahhüt işlerini ve girdiği ihaleleri başarıyla tamamlamış ve adından sıkça söz ettirmiştir.

Doğanlar inşaat ayrıca 2009 yılından itibaren başta Samsun olmak üzere Karadeniz bölgesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kuruluşundan günümüze kadar müşterilerinin memnuniyetini ve inşaat sektörünün beklentilerini karşılayacak, yenilik ve değişimin ön planda tutulduğu birçok projeyi başarıyla hayata geçirmiştir. Sevdiklerinizle beraber yaşayacağınız; mutlu ve huzurlu bir ortam hazırlamak en önemli hedefimizdir.

Müşterilerimize kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklar kurmak, sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve müşterilerimizin yararına, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerini yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstermek şirketimizin başlıca görevlerindendir.

Müşterilerimize ve Çalışanlarımıza Taahhüdümüz:

Sürdürülebilir ve karlı büyüme, başarımızın temel motivasyonu ve göstergesidir. Değerlerimizi özümsemiş çalışanlarımızla başarıyı garantileriz.

Çalışanlarımızın, toplumumuzun ve müşterilerimizin sağlığına itibar ederiz ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstererek, güven uyandırırız.

Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz.

İnsan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratırız.

Temel Değerlerimiz;

– Dürüstlük ve Adil Davranma

– Müşteri Memnuniyeti

– Bireye Saygı

– Yenilikçilik

– Takım Çalışması

– Liderlik

– Verimlilik

– Gizlilik

banner651

banner653