doğa samsun surucu kursu duru
 
5s dikey arslan bilgi

Felaketi Yaşayan Arhavi’ye Atakum’dan Destek!

atakum-belediyesinden-arhaviye-destek
Daha Fazla Göster

Felaketi Yaşayan Arhavi’ye Atakum’dan Destek! Sel felaketi yaşayan Artvin’e personel ve ekipman desteğinde bulunan Atakum Belediyesi, Arhavi İlçesi’nde çalışmalarına başladı

Atakum Belediyesi, sel felaketi yaşayan Artvin’in Arhavi İlçesi’nde personel ve ekipman desteği gönderdi. Arhavi’de çalışmalara başlayan personel, hem vatandaşlara destek oluyor, hem de yolları açıyor.

WhatsApp Image 2021 07 23 at 14.04.36 Ana Manşet

ÇALIŞMALARA BAŞLADI

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, belediye ekiplerinin iki kamyon, bir case ve bir kepçe ile çalışmalara başladığını belirterek, “Halkımıza geçmiş olsun, her zaman yanınızdayız. Çünkü dayanışma yaşatır!” dedi.

WhatsApp Image 2021 07 23 at 14.04.37 Ana Manşet

DAYANIŞMA YAŞATIR

Personel ve ekipmanların Arhavi’ye ulaştığını bildiren Başkan Deveci, “Atakum Belediyesi emekçilerimiz iki kamyon, bir adet kepçe ve bir adet case ile aşırı yağış nedeniyle sel felaketi yaşanan Arhavi Belediyesi’ne ulaşarak çalışmalara başladı. Arhavi’de yol açma çalışmalarımız sürüyor. Her zor günde olduğu gibi bugün de biriz, beraberiz. Halkımıza geçmiş olsun, her zaman yanınızdayız. Çünkü dayanışma yaşatır!” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2021 07 23 at 14.04.36 1 Ana Manşet

WhatsApp Image 2021 07 23 at 14.04.37 1 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir