Öğretmenlerin beklediği haber geldi! Bakan atamalar için tarih verdi Öğretmenlerin beklediği haber geldi! Bakan atamalar için tarih verdi

Ekonomik sıkıntıdan müzdarip bütün vatandaşları sevindirecek haber açıklandı. Faturada adı soy adı olanların IBAN hesaplarına 3 bin TL'ye kadar para iadesi yapılıyor. İşte detaylar...
Bankaların otomatik ödeme talimatı kampanyaları ardı ardına duyurulurken, faturasını düzenli olarak ödeyen müşterilere yönelik yapılacak olan para iadesi miktarları da belirlendi. ING Bank, 3 bin TL ek ödeme ile en yüksek otomatik ödeme talimatı hediyesi veren banka olarak dikkat çekiyor. İşte detaylar...

ING BANK OTOMATİK ÖDEME TALİMATI KAMPANYASI

ING Bank tarafından yapılan açıklama ile emekli maaşı promosyonu güncellendi. Bankanın yapmış olduğu duyuruda "SGK (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emekli maaşınızı ING’ye taşıyarak maaş tutarınıza göre ek koşulsuz 12.000 TL’ye varan nakit promosyon kazanabilirsiniz. Ayrıca Otomatik Fatura Talimatı'nıza 3.000 TL’ye varan ek nakit promosyondan yararlanarak toplamda 15.000 TL'ye varan nakit promosyon kazanabilirsiniz. Yeni emekliler ve EYT ile emekli olanlar da, emekli maaş promosyonundan yararlanabilirler." denilerek emeklilere 3 bin liraya varan fatura desteği sağlanacağı ifade edildi. Başvuru şartları ise şu şekilde sıralandı:

Kampanyadan, 28 Mart 2024 – 30 Nisan 2024 tarihleri arasında bankamızdan ilk kez emekli maaşını alacak ve bu tarihler arasında nakit promosyonu vadesiz hesabına yatan emekli maaş müşterileri, Otomatik Fatura Talimatı vermeleri ve vadesiz hesaplarına bağlı bir Destek Hesap ürününe sahip olmaları koşuluyla faydalanabilir.

Kampanyaya katılım için 28 Mart 2024 – 30 Nisan 2024 tarihleri arasında SGK Kapsamında Gelir/Aylık Alanlara Ek Promosyon Ödenmesine İlişkin Bilgi ve Katılım Formu'nun alınmış olması gerekir. Kampanyaya katılmak için 30 Nisan 2024 tarihine kadar vadesiz hesaptan tanımlı Otomatik Fatura Talimatları'nın verilmiş olması ve vadesiz hesaplarına bağlı bir Destek Hesap ürününe sahip olunması gerekir.

HALKBANK OTOMATİK  FATURA ÖDEME TALİMATI KAMPANYASI

Halkbank tarafından yapılan açıklamada ise "Bireysel kredi kartı müşterilerinin 1-31 Mart 2024 tarihleri arasında kredi kartlarından ya da vadesiz hesaplarından verecekleri her yeni otomatik fatura talimatı için 50 TL, toplamda 500 TL ParafPara verilecektir." denilerek toplamda 500 liraya varan tutarda para iadesi yapılacağı açıklandı.

Söz konusu kampanyadan yararlanmak istiyorum diyen kişilerin başvuru işlemlerini 31 Mart tarihine kadar yapmaları yeterli olacak. ING Bank kampanyası için ise son başvuru tarihi 30 Nisan 2024 olarak açıklandı.

eskisehirnet

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.