doğa yataks duru
 
5s dikey akın bilgi

Fatih Türkel’den Tepki: ‘Mustafa Demir Nerede Yaşıyor’

mustafa-demir-nerede-yasiyor
Daha Fazla Göster

Fatih Türkel’den Tepki: ‘Mustafa Demir Nerede Yaşıyor’ CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, Belediye Başkanı Mustafa Demir’in “Kur farkı olmasaydı borcumuz 900 milyon TL düşmüş olacaktı” ifadelerini eleştirdi

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, mecliste dolar kuruyla ilgili serzenişini dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir için “Aklı çok karışmış” ifadelerini kullandı.

15 turkel 2 scaled Ana Manşet

‘HER GEÇEN GÜN KENDİNİ AŞIYOR’

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi’nde “Kur farkı olmasaydı borcumuz 900 milyon TL düşmüş olacaktı” ifadelerini kullanan Mustafa Demir’e eleştirilerde bulundu. “Demir’in aklı çok karışmış” diyen Türkel, “Kendisi Papua Yeni Gine’de mi yaşıyor? 18 yıldır bu ülkeyi kendi partisi yönetiyor bir de çıkmış Samsunluların karşısına dolar kuru olmasaydı borcumuz 900 milyon az olurdu. Mustafa Demir her geçen gün kendini aşıyor” dedi.

‘DEMİR’E HAK VERİYORUM’

Demir’e hak verdiğini kaydeden Türkel sözlerine şunları ekledi: “Mustafa Demir’i bu görüşünden dolayı tebrik ediyorum. Doğru diyor. AK Parti yönetimi doları bu hale getirmeseydi memurun, emeklinin maaşı da, dolar da, altın da bu hale gelmeyecekti. Kendi partisinin ülkeyi getirdiği duruma karşı samimi bir itirafta bulunmuş ya da Mustafa Demir’in aklı çok karışmış.”

Merve İLHAN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir