doğa samsun surucu kursu cemre
       
5s dikey izosam bilgi

Fatih Türkel’den, Büyükşehir’e Çok Sert Çıkış! ‘Bu Şehir Kimsenin Babasının Malı Değil’

fatih-turkelden-yali-kafe-cikisi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fatih Türkel’den Büyükşehir’e Çok Sert Çıkış! ‘Bu Şehir Kimsenin Babasının Malı Değil’ CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin, Atakum Belediyesi’nin CHP’ye geçmesinin ardından Yalı Kafe’yi gasp ettiğini iddia etti

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in Yalı Kafe’de inşaat yapmak için meclisten yetki istediğini belirterek, “Gene rant, gene beton, gene bir hülle girişimi. Bu şehir kimsenin babasının malı değildir” dedi.

12 turkel1 Ana Manşet

‘BABASININ MALI DEĞİL’

Büyükşehir Belediyesi tarafından Yalı Kafe’nin gasp edildiğini iddia eden Başkan Türkel, “Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum halkının nefes aldığı Yalı Kafe’yi, belediye yönetimi CHP’ye geçtiği gün gasp etmiş, peşine Millet Bahçesi yapacağız demişti. Mustafa Demir şimdi Meclis’ten 6 bin metrekare inşaat yapmak için yetki istiyor. Yani gene rant, gene beton, gene bir hülle girişimi. Bu şehir kimsenin babasının malı değildir. İzin vermeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2021 06 11 at 21.51.46 Ana Manşet

TEKCAN ELEŞTİRMİŞTİ

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin İller Bankası’ndan devraldığı Yalı Kafe’nin, ‘Millet Kıraathanesi’ne dönüştürülmesi ile ilgili kararın ardından imar planı değişikliğine gidilerek, aynı yere beton yapılaşmayı getirecek değişikliğe; CHP Grup Başkanvekili Atila Tekcan, itiraz etmiş, komisyonda yapılan imar değişikliğine karşı çıkarak, hukuki yollar ve eylemlerle hak arayışına başlayacaklarını söylemişti.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir