doğa sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Fatih Türkel: ‘AK Parti Kavak’ı Unutmuş’

ak-parti-kavagi-unutmus
Daha Fazla Göster

Fatih Türkel: ‘AK Parti Kavak’ı Unutmuş’ CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, Kavak’ın AK Parti tarafından unutulduğunu belirterek, ilçe esnafının durumunun kötü olduğunu söyledi

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, Kavak’ın küçük sanayi sitesi olmayan tek ilçe olduğunu belirterek, “Her seçim döneminde gerek belediye başkan adayları gerek AK Parti Milletvekili adayları Kavak’a gelmiş bu sefer hallediyoruz demiş, fakat ortada ne sanayi sitesinin yeri var ne de adı” dedi.

17 turkel 1 Ana Manşet

YILAN HİKAYESİNE DÖNMÜŞ

Kavak’ta partililer birlikte, esnafın sorunları ve taleplerini dinleyen Başkan Türkel, “Kavak ilçesi çevre ilçelerde dahil küçük sanayi sitesi olmayan tek ilçemiz. 18 yıldır küçük sanayi sitesi inşası adeta yılan hikayesine dönmüş. Her seçim döneminde gerek belediye başkan adayları gerek AK Parti Milletvekili adayları Kavak’a gelmiş bu sefer hallediyoruz demiş, fakat ortada ne sanayi sitesinin yeri var ne de adı. Sanayi esnafı küçük köhne binaların altında kaldırımların üzerinde rızkını kazanmaya çalışırken şehri yönetenler halen yıllardır süregelen bu talebi görmezden gelmekteler” ifadelerini kullandı.

17 turkel 2 Ana Manşet

SEÇİME KADAR HATIRLMAYACAK

AK Parti’nin Kavak’ı unuttuğu belirten Başkan Türkel, “Samsun’da birçok ilçemizde araç muayene istasyonları varken Kavak’a 3 ile 6 ayda bir seyyar araç muayene istasyonu gelmekte. Vatandaş traktörünü tarım aracını muayene ettirmek için gelecek seyyar istasyondan medet beklerken diğer taraftan da muayeneden geçti diye yazılan trafik cezaları ile karşı karşıya kalmaktadır. Kavak ziyaretimizde bir kez daha üzülerek gördük ki AK Parti’nin Kavak’ı unutmuş öyle görünüyor ki bir dahaki seçime kadar da hatırlamayacak. Biz Kavaklı hemşerilerimizim yanında olmaya devam edeceğiz. Sıkıntılarına sıkıntımız dertlerine derdimiz diyerek mağduriyetlerini her platformda savunmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

17 turkel 5 Ana Manşet

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, ilçedeki esnafın da durumunun kötü olduğunu belirterek, ” ‘Siftah yapamadım dükkanımı kapattım’ diyen esnaflarımızı gördük içimiz yandı. Esnafımızı çok karamsar, umutsuz ve çaresiz durumda gördük” dedi.

17 turkel 3 Ana Manşet 17 turkel 4 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir