Fahrettin Koca’nın Başlattığı Kampanyaya İlk Destek Samsun’dan

Fahrettin Koca'nın Başlattığı Kampanyaya İlk Destek Samsun'dan geldi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fahrettin Koca’nın Başlattığı Kampanyaya İlk Destek Samsun’dan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın başlattığı kampanyaya ilk destek Ordu ve Samsun İl Sağlık Müdürlüğü’nden geldi.

 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın “Hayatımızın yeniden normalleşmesi için kolları sıvıyoruz” mesajıyla başlattığı kampanyaya ilk destek Ordu ve Samsun İl Sağlık Müdürlüğü’nden geldi. Samsun’un ardından kampanaya destek tüm Türkiye’ye yayıldı.

Bakan Koca, sosyal medyada kampanya için hazırlanan kamu spotunu, “Hayatımızın yeniden normalleşmesi için kolları sıvıyoruz” mesajıyla paylaştı. Bunun ardından il sağlık müdürleri de sosyal medya hesaplarından bu kampanyaya destek verdi. Türkiye’de ilk destek ise Karadeniz’den geldi. Ordu’nun ardından Samsun İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç da kampanyaya destek verdi. Müdür Oruç sosyal medyada videolu olarak paylaştığı mesajda, “Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’nın mesajını Samsun olarak aldık ve yeniden normalleşmesi için kollarımızı sıvadık. Aşı çalışmalarına hız verdik” dedi
Samsun’dan çıkan destek daha sonra Kayseri, İzmir, Balıkesir, Bursa İl Sağlık Müdürleri ile devam etti.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir